Kurz USD
-
claudinka3
- Příspěvky: 11
- Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55
Re: Kurz USD
Jj to je mazec dneska jsme taky vybrali krásně snad největší kurz ted jen tak dál:)
-
claudinka3
- Příspěvky: 11
- Registrován: pon 07. dub 2014 11:22:55
Re: Kurz USD
A jak vybírate z bankomatu s převodem nebo bez převodu?no my x let vybírali ,že jsme vždy akceptovali kurz co bankomat nabídl...jenže ted jsme přišli na to že když vybereme bez převodu tak je i kolikrát až koruna na víc na větší částce to jde pěkně znát:)takže jedině u nás bez převodu-škoda jen že jsme to nevěděli dřív 
Re: Kurz USD
Z přiložených grafů je patrné, že kurz dolaru je hodně vysoko. V případě CZK/USD dokonce nejvyšší za posledních 5 let, což i v případě průměrně vydělávající camgirl znamená nárůst provizí o pěkných pár tisíc korun měsíčně jenom na kurzovním rozdílu 
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Kurz USD
Vybírejte bez převodu. Některé banky začaly sice ve svých bankomatech nabízet zdánlivě výhodný převod, ale jejich kurz je téměř vždy horší než MasterCard.claudinka3 píše:A jak vybírate z bankomatu s převodem nebo bez převodu?no my x let vybírali ,že jsme vždy akceptovali kurz co bankomat nabídl...jenže ted jsme přišli na to že když vybereme bez převodu tak je i kolikrát až koruna na víc na větší částce to jde pěkně znát:)takže jedině u nás bez převodu-škoda jen že jsme to nevěděli dřív
Re: Kurz USD
Minuly tyzden som vyberala z bankomatu OTP. Tiez ponukol konverziu a vela kecov okolo toho, ale viem, ze je to nevyhodne, cize som dala bez konverzie a vybrala svojich 1000 Euro. O par dni neskor pozeram do vypisu co to tam mam za katastrofalny kurz a bol to prave vyber z OTP. Tak idem naspat ku bankomatu, ze si precitam, co to tam vlastne pisu k tomu vyberu. A ukazalo sa, ze OTP si automaticky prihodi 6% konverznu prirazku ku kazdemu vyberu, ktory nieje v Eurach! Okradli ma o viac ako 70 dolarov, zlodeji
Odteraz, pri akomkolvek naznaku konverzie, rusim transakciu a idem si najst normalny bankomat
Odteraz, pri akomkolvek naznaku konverzie, rusim transakciu a idem si najst normalny bankomat
