Livechatforumlogo

Top Rated

Začínáme s live show před webkamerou

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

freechatChtěla byste se věnovat livechatu za peníze z domova, ale nemáte vůbec žádné zkušenosti a nevíte jak začít? Pokud jste schopna zajistit si perfektní technické zázemí (viz článek Co je to livechat), tak máte půlku úspěchu zaručeno. Ta druhá půlka závisí na vašich dovednostech a kreativitě. V tomto článku se budeme zabývat samotnou show před webkamerou. Předpokládejme tedy, že už jste s klientem domluvena na produkci a kamera běží. Nakrucování přes webkou je snadné a zábavné. Ukazujete klientovi jak jste pěkná, vzrušující a hlavně k mání. Snažte se být přirozená a vzbudit v klientovi dojem, že i když si za vaše vystoupení platí, tak vás to baví a děláte to s potěšením. Klidně si to nacvičte na nečisto – třeba na svém partnerovi. Udělejte mu domácí soukromou show přes webku. Třeba vám za to koupí alespoň čokoládu .). Zaměřujte své pohledy na kameru, nikoli na obrazovku. Pokud nechcete při své show ukazovat obličej, vždy to řekněte předem, ještě dříve, než klient zaplatí. Ušetříte ho zklamání a sebe nepříjemných recenzí. Většina mužů totiž počítá s tím, že vás uvidí celou, a tedy i s obličejem.

Poměrně často se stává, že klient chce šetřit peníze a stačí mu krátká, ale o to intenzivnější a intimnější show. Pokud tedy na takovouto nabídku přistoupíte, čeká vás zpravidla tříminutová show s detailními záběry. Nic víc, nic míň.

Na svém freechatovém vysílání byste měla mít u sebe připravené hračky, protože mnoho zájemců si je přeje vidět ještě před začátkem vašeho vystoupení.

Pokud svého potencionálního zákazníka lovíte na freechatu, nebo na jakémkoliv veřejném erotickém chatu, pak se jistě budete snažit nalákat ho co nejdříve na privátní livechat. Neslibujte však nic, co byste později nemohla, nebo nechtěla splnit. Pamatujte, že vaše dobré jméno, váš nick je vaše značka kvality a pokud si ho poničíte falešnou reklamou, automaticky se připravíte o výdělek.
Livechatování zdar,
vaše sofie.sex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...