Livechatforumlogo

Top Rated

YouTube playlist

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

YouTubeHudba je mocným nástrojem k vytvoření té správné atmosféry ve vaší livechatové místnosti a ti, kterým to rychlost internetového připojení dovolí, mohou využít níže uvedeného návodu jak si vytvořit svůj vlastní playlist, neboli seznam přehrávaných písniček, který vám umožní jednoduše pouštět oblíbené nahrávky. V dnešní době je největším zdrojem písniček YouTube, díky kterému můžete poslouchat písničky přímo z internetu. Spouštět každou písničku po jedné je ale moc zdlouhavé. Na YouTube si přitom můžete vytvořit svůj seznam písniček, který je přehrává automaticky.

Jak na YouTube vytvořit seznam stop

V první řadě se musíte na YouTube zaregistrovat. Tímto krokem vytvoříte svůj Google účet, se kterém můžete přistupovat k dalším službám Googlu. Pokud máte například vytvořený Gmail, již máte Google účet zaregistrovaný (to samé platí o G+ a pod.).


Následně na YouTube stačí najít video (ve vašem případě písničku), kterou chcete mít v seznamu stop. Po otevření písničky si najděte tlačítko „Přidat do“, které se skrývá pod videem (přesněji pod počtem zobrazení videa). Po kliku na tlačítko se vám zobrazí nabídka, ze které vyberte položku „Oblíbená videa“. Nyní máte písničku v seznamu stop.
Přehrávání playlistu

Na titulní straně YouTube je pravý panel. V něm se nachází položka Seznamy videí. Po kliku se vám zobrazí seznam Oblíbená videa, což je váš playlist. V něm najdete všechna přidaná videa. Tyto videa se budou postupně přehrávat od toho nejnověji přidaného. Na pravé straně od videa je možné nastavit způsob přehrávaná. Opakování, náhodné přehrávání nebo posunutí přehrávané stopy.
Sdílení playlistu

Skvělé na YouTube playlistu je to, že jednoduše můžete vzít odkaz svého playlistu a poslat ho komukoli dalšímu. Můžete ho tak lehce sdílet se svými přáteli.
Mazání písniček a úpravy playlistu

V základním pravém panelu znovu klikněte na „Seznamy videí“. Nyní ale neklikejte na název „Oblíbená videa“, ale na „zobrazit celý seznam videí (…)“, hned pod tím. V levé horní části se pak nachází černé tlačítko „Upravit seznam videí“. Po kliku na toto tlačítko se dostáváte do správy videí, ve které můžete video odebrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...