Livechatforumlogo

Top Rated

Práce ze studia

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

videochatProč pracovat ze (pro) studia(o)?

Práce pod live chatovým studiem má několik výhod, i když nejste začínající modelkou. Pokud se začít teprve chystáte, přečtěte si předchozí článek Poprvé ve studiu. Studio si sice vezme dost procent z vašich výdělků, může ale třeba zabránit předčasnému ukončení vaší kariéry live chatové modelky.

Pravidelný režim při práci ze studia
Při práci z domu si můžete sama určit, kdy a jak dlouho budete pracovat, což může být výhoda i nevýhoda zároveň. Naplánované směny ve studiu vás při problémech s disciplínou donutí do práce opravdu chodit. Naopak je-li tato práce vaším hlavním zdrojem financí, z domu se jí třeba začnete věnovat víc než „na plný úvazek“ a může se stát, že touha po větších výdělcích rozdělí váš čas jen mezi chat a nákupy jídla nebo pracovních pomůcek.

Ponorková nemoc na mé modelkovské alter ego
Více času tak strávíte jako ta, kterou prezentujete svým klientům, navíc jste zavřená ve stále stejném prostředí svého bytu. Některé modelky uvádějí jako výhodu práce ve studiu právě to, že si „netahají práci do postele, kam večer ulehnou s přítelem“ a po zaklapnutí dveří studia nechávají pracovní starosti tam.

Studio při práci z domu
Práce pod studiem, když vysíláte pouze z domu, je výhodná nejen proto, když byste najednou z domu vysílat nemohla. Provozování live chatového studia je legální činnost, proto musí své zisky danit a s vámi mít uzavřenou normální smlouvu, nejčastěji dohodu o provedení práce, a vy tak můžete své příjmy přiznat, aniž byste měla živnostenský list (pokud své příjmy přiznat chcete). Studio také ví, na kterých chatech se dá vydělat. A výplatu dostanete v českých korunách a nebudete muset řešit zřizování platebních způsobů, které chaty pro vaši výplatu vyžadují.

Pozor na podvodníky
Nabídku na podobné zprostředkování při práci z domu můžete dostat od různých podvodníků, kteří se budou chtít postarat o vaše live chatové účty, slíbí vám zablokování českých IP adres apod. Těmto nabídkám nevěřte, přímo na chatových serverech si můžete Českou republiku zablokovat sama. V zahraničí se taková „studia“ snaží lákat například na velké zisky jejich modelek, ale „zapomínají“ zmínit, že tyto modelky točí regulérní porno a mají z něho licenční poplatky. Nebo si chtějí brát vysoká procenta jen za to, že vám upraví profil do přepychové podoby. Nezvládnete-li to s pomocí návody na internetu sama, zapátrejte po kreativcích, kteří se internetovým PR živí.

Pracuji bez studia, nechci zůstat bez pomoci
Jestli se nechcete registrovat pod studio, zkuste si najít zkušenější modelku, která vám navíc bude moci poradit i se samotnou náplní vašich show – a hledat můžete i prostřednictvím našeho diskuzního fóra.

– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...