Livechatforumlogo

Top Rated

Výdělky camgirls o Vánocích

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

hot camgirlKuj železo, dokud je žhavé: nouzové zisky Camgirl o svátcích

Článek psala americká modelka Lisa X v době Vánoc. Nicméně, její zjištění a rady je dobré brát v potaz už dřív, protože jak říká Lisa: období Vánoc (a Chanuky) je úžasné období, ale je tu jeden malý problém: dárky. Za ně utrácí klienti peníze, které by jinak poslali své oblíbené modelce.
Očividným důsledkem je, že tito muži utrácí méně svého přímého příjmu na privátní show na Streamate, LiveJasmin, MFC, Adultwork, Yahoo Camgirls apod. Ano, zřejmě utrácí peníze za dárky, takže je totálně šokující, že v tomto ročním období mají modelky na chatech menší příjmy.
A nejhorší na této „sváteční lakotě“ je, že se také na různé chaty přihlašují nové modelky, aby si vydělaly EXTRA peníze pro své vánoční nákupy. Ano, dost z virtuálních modelek nedělá nutně tento typ práce na plný úvazek, ale určitě se pokusí vydělat nějaké extra peníze na vánoční dárky. A tady je problém: ekonomicky řečeno, je tu zvýšený počet nově registrovaných modelek, zatímco zároveň je tu nižší poptávka od uživatelů, kteří za modelkou běžně chodí do její místnosti.
Ale je tu několik způsobů, jak s touto situací bojovat. Hlavní věc je, že modelka na chatu musí udělat „jízdu na vlně privátních show“ při dobrých nocích, případně natáhnout svou normální směnu o hodinu nebo dvě. Tímto způsobem namísto běžných, řekněme $120 za noc, můžeš vydělat $240. Toto je důležité, protože se můžeš pokusit příští noc znovu zdvojnásobit dobré zisky (dokonce během „hubených“ svátečních dnů) a můžeš vydělat třeba jen $60 nebo tak. Tohle jsem zažila hodněkrát na vlastní kůži a dost ostatních modelek mi řeklo, že je jejich zkušenost stejná: „sezónní výdajový pokles“.
Způsob, jak dostat peníze z klientů po Díkuvzdání, je zvýšit svou popularitu a neustále být na síti, i když nejsi na kameře. Je to snazší říct než udělat (samozřejmě je potřeba trocha úsilí), ale také to není tak těžké být zdvořilá k tweetu fanouška. Tohle je perfektní příklad toho, jak je relativně snadné si udělat reklamu zdarma na Twitteru, Facebooku apod., která se přemění v peníze na tvém bankovním účtu. Být camgirl je jako provozovat své vlastní malé podnikání. A některé dívky se tím stanou posedlé a totálně „znásilňují chlapy k tomu, aby jim dali své výplaty“! Je to úžasné! Můj názor je, že všechny začínající mladé podnikatelky-camgirls by se opravdu měly zaměřit na dlouhodobý plán svého podnikání a na to, jak jednoduché srdečné dopisování s fanoušky vám mohou vážně přinést mnoho extra „privátů“ v dlouhodobém hledisku.
Jeden poslední tip k tomu, jak získat víc klientů utrácejících peníze během Vánoc: být konzistentní. Když jsi důsledná, získáš víc chlapů chodících do tvé místnosti. Na tom, dělat občas odpolední show nebo něco, co přiláká nové fanoušky, není nic špatného, ale tvé „Happy Hours“ by měly být stálá záležitost. Proč? Je to jednoduché. Muži jsou tvorové zvyku. A když se jim líbí, co vidí, pravděpodobně se zalogují další noc a mnohem víc pravděpodobně podlehnou tlaku, aby s tebou dosáhli orgasmu :).

– Lisa X
Přeloženo z: http://camgirl-advice.blogspot.cz/2010/12/as-with-anything-strike-while-iron-is.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...