Livechatforumlogo

Top Rated

Vydělávejte jako „Americké camgirls“

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

american girlJak vydělávají cizinky jako Americké camgirls

Jako Americká camgirl mám výhodu, stejně jako všechny mé vrstevnice, a tou je, že mluvím perfektně anglicky a znám jemné nuance americké kultury (ve zkratce: čtu americké časopisy, knihy a dívám se na americkou TV). Zjednodušeně, je pro mě lehké mluvit s VĚTŠINOU svých zákazníků, protože stejně jako ostatní camgrils vím, že jsou to Američani. Nicméně pokud ovládáte angličtinu, pak se vám pravděpodobně povede stejně dobře jako dívkám z Brazílie, Kolumbie nebo dokonce Mexika. Kanadské dívky jsou v podstatě Američanky, ale jsou trochu víc šik, evropské kultury a trochu méně opálené. Absolutně válí a jejich výplaty je udržují při vysílání týden za týdnem.

Američtí kluci nejsou nutně ti nejvíc nadržení, ale v průměru mají nejhlubší kapsy. A o to jde v této hře. Koneckonců, nikdo se DOOPRAVDY nechce natřásat 6 hodin v kuse, pokud vyděláváte pouze $1.99 za minutu! To ukončí mé tlachání.

Můj názor je, že pokud chcete vydělat co nejvíc peněz za hodinu, pak se budete muset přizpůsobit kultuře, ze které bude mít PRAVDĚPODOBNĚ největší přísun klientů. A tito klienti mluví anglicky a jsou to obecně američtí kluci, kteří se dívají na Simpsnovy, milují domácí pivo a chtějí vidět velký zadek, který dostane výprask. Stručně řečeno, jsou to spratci s penězi. Ale z největší části jsou to spratci, které můžete tolerovat, a výdělek nad $100 za hodinu dělá z toho, abyste se trochu výstředně vystavila, něco opodstatněného.

Nicméně, jak už jsem zmínila, stále musíte udržovat chatovací místnost v chodu, tak jak VY chcete, a zároveň si udržovat příjemnou rovnováhu v lákání klientů pro to, aby vám odevzdali obsah jejich peněženek a kreditních karet. Když si všimnete, co nejvíce úspěšné dívky dělají, jejich příjem plyne mnohem víc z duševna než z fyzična. Jsou mnohem víc než jen hezká tvářička.

Hannah

Přeloženo z:

http://camgirl-advice.blogspot.cz/2011/04/how-foreign-girls-make-money-like.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...