Livechatforumlogo

Top Rated

Vlasy a líčení na webkameru

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

make=upJak se správně upravit na vysílání po webce: vlasy a líčení

Říká se, že televizní kamera přidává sedm kilo. Nejinak je tomu i u některých webkamer. A jako i v televizi dostávají make-up i muži, neměla byste jej pro své vysílání vynechat ani vy. Jinak bude výraz vašeho obličeje hůře rozpoznatelný.

Youtube, řekni mi…

Pokud nejste zvyklá se líčit, začněte s tréninkem. Klienti mohou tvrdit, jak mají rádi přirozenost, ale stejně nakonec skončí u modelky s blýskavými rty. Můžete se nechat nalíčit u kosmetičky nebo poproste kamarádku, která se ráda maluje. Nejrychlejší je ale najít si na youtube.com tutoriály – existují pro make-up i vlasy a točí je i Češky. Dají se najít i videa, která se věnují přímo líčení pro kameru nebo pro focení.

Přirozený vzhled: mé pravé já

Jste-li zastánkyní přirozeného vzhledu, neznamená to, že vám bude stačit řasenka a lesk na rty. Jakmile použijete make-up, sjednotíte jím pleť a zakryjete všechny přirozené rysy. Proto budete potřebovat kvalitní stíny, výraznou řasenku, vhodné je i dokreslit obočí, tvářenku, rtěnku a konturovací tužku a také pudr na zmatnění pleti. Ten je velmi důležitý, protože světla způsobí, že se budete lesknout, i když tomu tak ve skutečnosti není. Obecně se vyhýbejte všem přípravkům se třpytkami a vysokým leskem (snad kromě lesku na rty – ten jim dodá objem), líčení by mělo být silnější než jaké byste si vzala na běžné denní nošení. Nezapomínejte ani na vlasy – existuje spousta účesů, které jsou vhodné právě pro vás. Jejich obměnou zajistíte to, že se tolik neokoukáte, stačí trochu zapátrat na internetu.

Nejsem to já: namaluji si cizí tvář a vezmu si falešné vlasy

Líčením můžete hodně změnit svůj vzhled – nevíte-li jak, opět vám pomůže youtube.com nebo různé beauty blogy. Pokud ale s líčením začínáte, dejte si pozor, abyste nedopadla jako transvestita. Při líčení, které mění vzhled, použijete různé konturovací barvy a pudry, takže byste měla dodržovat pravidlo: „když mám výrazné oči, nebudu mít výrazné rty a naopak“. Podobně ke změně vzhledu může přispět i účes – nosíte-li blonďaté mikádo, pořiďte si dlouhou černou paruku. Pohlídejte si ale, aby paruka působila jako vaše přirozené vlasy.

Ať si vyberete jakoukoli variantu, naučte se s takovým líčením žít tak, abyste si i vy připadala sexy. Pokud se něco nezdá vám, ani vaši klienti nebudou spokojení.

– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...