Livechatforumlogo

Top Rated

Věčná otázka – Práce na livechatu ve studiu nebo samostatně?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

livechat

Nabídka práce v lehké erotice otevřela své brány mnoha mladým dívkám. Ačkoliv se mohou o tuto práci zajímat muži i ženy různého věku i proporcí, tak mladé dívky představují hlavní podíl poptávky, jelikož právě ony jsou nejsledovanějším artiklem.
První seznámení s touto prací bývá vždy chaotické, erotický livechat je provozován mnoha poskytovateli a výběr je tedy opravdu široký. Doporučenou radou je využívat více livechatů zároveň, následně jsou výdělky mnohem vyšší.

Práce ve studiu

Práce v erotice přes agenturu má své klady a zápory. Jen těžko se hledají kladné reference na tento způsob výdělku a tak je zapotřebí vybírat důsledně. Mnoho agentur dokáže ovšem zajistit opravdu zajímavé podmínky.
Velký důraz je zde třeba dát na smlouvu, každý by ji měl požadovat a před samotným podepsáním je ideální si ověřit, jaké skutečnosti se podpisem potvrzují a uzavírají. Práce ve studiu přes agenturu je vhodná především pro lidi, kteří nemají prostory pro to, aby mohli být před kamerou v domácích podmínkách.
Často je to ideální východisko pro lidi, kteří mají společné soužití s rodinou, spolubydlícími, případně pro studenty, kteří jsou a koleji a hledají zajímavou brigádu. Často se pak nemusí jednat ani o samotný erotický livechat, ale například také o práci na erotické lince a další pozice. Stále je zde však jedna nevýhoda a tou jsou provize, které si agentury strhávají. Dokáží vše zprostředkovat, ale jejich zisk je obrovský a pokud má webcam model/ka možnost si zařídit livechat ve vlastních podmínkách a nejednat přes agenturu, nýbrž se samotným portálem, který livechat provozuje, tak jsou finanční podmínky mnohem zajímavější.
Pokud se však vybere agentura kvalitně, tak může zajistit práci na několika livechatech najednou a zprostředkuje především livechaty pro západní trh, kde jsou mnohem vyšší výdělky. Agentury mají také mnohem větší zkušenosti s propagací modelek, což se v obrovské konkurenci ukazuje jako klíčové

Erotický livechat v domácím prostředí

Často je zapotřebí vytvořit v domácnosti podmínky, které mají erotická studia. Někdy to může být těžké, obzvláště v případě zastaralých bytů. Nevhodné prostředí by mohlo odradit sledující fanoušky. V mnoha případech však tato skutečnost nevadí a tak se mohou livechat modelky předvádět pokaždé někde jinde a nepřipraví tak své věrné diváky o moment překvapení. Zajištění práce na livechatu svépomocí je velmi výhodné, jelikož se nemusí platit část provize agenturám, je ovšem vhodné disponovat znalostí cizího jazyka, mírně pokročilejší znalostí PC a vybrat prověřené portály pro spolupráci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...