Livechatforumlogo

Top Rated

Twitter – skvělý prostředek na propagaci

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

twitterJak dostat co nejvíce z Twitteru (reklama pomocí sociálních sítí)

Být webkamerovou modelkou ideálně znamená, že jsi společenská bytost a čas od času svým zákazníkům dovolíš, aby tě bezpečnými způsoby kontaktovali a ty sis udržela své příjmy. Některé dívky píší veřejné blogy, některé chatové stránky dokonce nabízí jejich vlastní služby, ale podle mě sociální média jsou nejlepší způsob, jak se spojit se svými klienty.

Twitter
je skvělý způsob, jak získat nové a udržet si stávající klienty. Moje oblíbená věc na tom je jeho univerzálnost. Řekněme, že jsem venku v obchodě se spodním prádlem, pokud chci, můžu se vyfotit, v jakém prádle chci na svůj mobil a nahrát to na Twitter. A s komentáři „Co si, lidi, myslíte? Je to sexy pro mou další show?“ dovolíš těm, kteří tě sledují, cítit se zapojenými ve tvém denním životě stejně jako jim dáváš malou pikantní ochutnávku toho, co bys mohla mít na sobě během své další show.

Twitter je taky super pro marketingovou kampaň, když hledáš nové klienty. Pravidelným tweetováním a odpovídáním na trendová vlákna, obvykle s # před slovem, můžeš zvýšit provoz ve své místnosti jen pomocí sociálních médií. Spojování se s lidmi z byznysu je taky skvělý způsob, jak se pohnout dopředu v tomto průmyslu pro dospělé.

Můj momentální horký tip je @CamgirlTweet. Camgirl Tweet jsou stránky ověřující účty modelek a propagující je na jejich vlastní stránce. Propagují tě na jejich vlastní náklady a dají ti profil na jejich stránkách. Je to výborný způsob, jak na sebe upozornit, ale hlavně všude pořádají akce, takže se můžeš aktivně zapojit offline stejně jako online! Velmi je doporučuji a zbožňuji práci, kterou dělají. Najdeš je na Twitteru pod odkazem výše nebo na jejich stránkách: http://www.camgirltweet.com/

Jsem tu taky, takže je jasné, že to musí být dobré! Podívej se na London Jones on camgirltweet

Ale vážně, Twitter je výborná pomůcka v cam girl hře a velmi ti doporučuji, aby ses zaregistrovala. Je to krátké a sladké, můžeš být sotva gramotná a stejně to pro tebe bude fungovat. Je to sakra lehčí než blogování, to je jisté! Můžeš to použít k poděkování lidem za tipování a vychválit tvé největší podporovatele. Cokoli, díky čemu se tví klienti budou cítit speciálně a milovaně a že dostávají něco exkluzivního je dobrá věc. Můžeš taky poslat tweet, kdy tvoje show bude začínat a dát jim vědět, jestli to chystáš speciální téma. Všechno je to zdarma, tak toho využij!

Doufám, že o tobě uslyším z tweetů! Nezapomeň mě najít na @LondonCamgirl

Hodně lásky

London
x

Zdroj: mycamgirlsecrets.com
– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...