Livechatforumlogo

Top Rated

SILVESTROVSKÁ párty v livechatové místnosti

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Lámete si hlavu, jak zpestřit své silvestrovské nebo předsilvestrovské vysílání? Máme pro vás pár tipů! V první řadě předpokládejme, jací klienti k vám v tyto dny budou nejčastěji chodit – budou s největší pravděpodobností patřit do jedné ze dvou skupin: Ti, kteří se chtějí bavit. Ti, kteří sem přijdou zahnat chmury, nudu a samotu.

Obě skupiny mohou být notně posíleny alkoholem.

Veselí na nejvyšší míru, stejně tak případné chmurné nálady.
 

RADY PRO SLEČNU PSYCHOLOŽKU

V tento čas se i vám může stát, že se stanete milou dívkou, na kterou padne veškerá tíha světa vašeho případného klienta. Jestli z vašeho povídání přijde nějaký zisk finanční, rozhodně nezaručujeme, ale i tací milí jsou a jsou to velice vzácní klienti, kteří si váží Vašeho „non-nude“ času, ale připravte se na to, že často milé slovo zůstane vykompenzováno zase jen milým slovem.

1. Nemáte-li charitativní sklony, jasně a stručně, leč mile, pošlete klienta o místnost dál.

2. Víc než přímé odmítnutí hned zkraje by bolelo Vás i jeho, kdyby vám za dvě hodiny komunikace došla trpělivost.

3. Ptejte se, vyjadřujte účast, ale nevyčerpávejte sebe a druhé neokrádejte o čas, když zjistíte, že dotyčný jen potřebuje „rozmazat svůj problém“… případně na toto pak už dál odpovídejte podobnými frázemi a jasně, stručně. Snažte se celkově udržovat ve své místnosti svěží náladu, která jak známo – je nakažlivá. Z „depkaře“ si můžete udělat časem i dobrého a věrného klienta.

 

RADY PRO PÁRTY TIME!

Ale mnohem větší skupinu návštěvníků tvoří ti, kteří se přišli bavit. A tak říkáme… bavte JE, bavte SEBE. Doznívají Vánoce, tak úplně nezatracujte vánoční tématiku a klidně ještě zužitkujete vánoční hry pro klienty

1. Panáček nebo sklenka šampaňského. Nechť pánové zaplatí rundu! Oni nechť pijí naostro, ale vy můžete v zájmu zachování chladné hlavy, i trošku podvádět (čaj, tonic, toptopic, nealko verze piva, vína apod.)

2. Vyhlašujte témata! Pánové se rádi chlubí, a tak hodinka na téma „napište své novoroční předsevzetí“, „pochlubte se, co Vánoce“, „jak vypadá vaše ideální žena“… se určitě chytí! U toho lákejte do privátního chatu.

3. Kolo štěstí, losování – ideální čas! Využijte drobnosti, různé typy spodního prádla, vyvětrejte celý erotický šatník!

4.Mimořádně odvážný privátní chat! Nabízejte své specialitky do soukromého chatu. Šlehačka, jogurt, šampaňské po těle, odvážně roztrhané šaty, rozstříhání svých šatů za tučnou provizi, odvážné sexuální hrátky. Přiberte kamarádku, partnera (v souladu dle pravidel jednotlivých livechatů), rozpoutejte sexuální peklo!

 

Krásný Silvestr!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...