Livechatforumlogo

Top Rated

Rozhovor s fetish webcam modelkou AstroKittie, neboli Sydney Lee

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Sydney LeeDnes jsme pro vás přichystali další zajímavý rozhovor. Na paškál jsme si vzali webcam modelku ze serveru MyFreeCams, Sydney Lee. Sydney patří do úzkého okruhu webcam modelek, které jsou velmi vyhledávané. Jedná se o usměvavou Filipínku, po které její diváci doslova prahnou.

Jak a kdy jste se dostala poprvé k webcam modelingu?

Dostala jsem se tam v momentě, když jsem byla poprvé ve velké finanční tísni. Nabízelo se mi mnoho míst, ale nechtěla jsem mít šéfa, který na mě bude křičet a říkat mi, co mám dělat. Webcam modeling byla jasná volba.

Jaké jsou Vaše nejlepší a nejhorší vzpomínky na sexuální zážitky?

Mám celou řadu “nejlepších“ vzpomínek, patří mezi ně sex na vrcholku hory Red Rock, sex na pláži, sex ve vířivce v hotelu v Miami a také sex v na palubě Boeingu 747. Mým nejhorším zážitkem bylo, když sem měla sex s klukem, který do mě vrazil svůj 29 centimetrový nástroj, to byla opravdu noční můra.

Kdybyste mohla vše vrátit do začátku, stala byste se opět webcam modelkou?

Určitě ano, je to pro mě snadná a zábavná práce. Navíc už mám tisíce fanoušků, kteří rádi sledují moji show, už jenom kvůli nim mě to tolik baví.

Kdybyste měla všechny peníze světa, co byste udělala?

Kdybych měla tolik peněz, tak bych se jela okamžitě potápět do nějakého tropického ráje, třeba na Maledivy. Pak bych také ráda pozorovala klokany v Austrálii a ráda bych viděla Tibet.

Jaké jsou nejlepší a nejhorší věci, které se vám přihodily před webkamerou?

Nerozlišovala bych to mezi nejlepší a nejhorší věci, baví mě to. Občas se sice stane, že narazím na nějakého uživatele, který mě naštve, ale hodím ho za hlavu. Často se na chatu potkám s opravdu zajímavými lidmi, se kterými si utvořím dlouhodobý vztah.

Necháte si raději platit podle počtu shlédnutí videa nebo podle členství uživatelů?

Vydělávám na obou, ovšem poslední dobou mě více chytlo, když si nechávám platit za počet shlédnutí, stačilo si jen získat dostatek pravidelných diváků. Dělám především fetish a to je dost specifická kategorie, kterou lidé rádi sledují.

Vy studujete školu se zaměřením na architekturu, hodláte se tomu v budoucnu věnovat? Nebojíte se, že by na to mohla mít špatný vliv práce webcam modelky?

Ano, architektura mě moc baví a mám v plánu, že si v budoucnu založím dokonce i vlastní firmu. Co se týče mé současné práce, tak si myslím, že to bude moji profesi velmi podporovat, jelikož bych ráda navrhovala erotická studia a domy ve tvaru sexuálních hraček.

Máte videa na MyFreeCams a Clips4Sale, děláte jenom sólová, fetish a lesbická videa nebo máte také nějaká, kde jste i s muži?

Mám přes 300 videí, mezi nimi jsou i videa s muži. Nicméně pokud se dělají fetish videa, tak muži jsou raději, když je tam buď dívka sama, nebo s jinou dívkou.

Měla jste nějaké problémy s rodinou nebo přáteli, když se dozvěděli o Vaší práci?

Nejdříve o tom nikdo nevěděl, chtěla jsem to tajit. Nakonec to prozradil můj debilní ex přítel, byla jsem za to na něj hodně naštvaná. Ale tak co, stalo se, co se stalo. Teď už o tom vědí všichni, ale berou to celkem normálně.

Co byste poradila osobě, která by chtěla kráčet ve Vašich stopách?

Moje rada by byla : „Následuj své sny. Nedovol, aby ti někdo, dokonce i tví vlastní rodiče, stál v cestě „. Dokonce i z podprůměrné webcam modelky se může stát žena s nadprůměrným výdělkem.

Nějaká závěrečná slova našim čtenářům?

Dámy a pánové, sex je skvělá věc, ale ujistěte se, že nejprve dokončíte vysokou školu a pak se vrhnete na webcam modeling. Po vysoké škole na to budete mít dostatek času.

Děkujeme za Váš čas a za skvělý rozhovor.

Také Vám moc děkuji a nezapomeňte sledovat moje videa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...