Livechatforumlogo

Top Rated

Role play

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

divka s maskouAle moje srdce patří tatínkovi… (o morálnosti hraní rolí)

Stále víc přemýšlím o morálce toho, co jako Cam Girl dělám a jak se vyrovnat s některými přáními zákazníků a svým osobním cítěním. Mám silné feministické zázemí a stále mám mnoho ze svých feministických názorů bez ohledu na to, co může mít moje práce za následek. Nesouhlasím se znásilňováním nebo sexuálním násilím bez svolení. Nesouhlasím s pedofilií, rasismem, incestem nebo sodomií, ale jako modelky jsme povzbuzovány svými agenturami prodávat zákazníkům fantazie a změnit naše ne v ano, pokud je to možné.

Nejčastější požadavek je, abych se pro své zákazníky stala nezletilou dívenkou. Nejčastěji při show, kde hraji nějakou roli, chtějí, abych je oslovovala „tati“ a předstírala, že jsem jejich dcera. Je to dost ve stylu Lolity. Někdy je pro mě hodně snadné oslovovat je „tati“ a představovat si, že mě vidí jako dospělou ženu, ale čím víc mě žádají, abych hrála pořád nižší věk. Jak jsem řekla předtím, nesouhlasím s pedofilií, ale jde opravdu jen o hraní rolí, protože mé boky mají ženské tvary a pokud by chtěli někoho, kdo má dětské tělo, tak určitě nepůjdou za mnou.

Problém ale nastal, když mě jeden klient požádal, abych hrála devítiletou holčičku, což pro mě bylo trochu znepokojující. Chlápek mi psal týden, aby si vybudoval vztah a požádal mě o kostým, se kterým jsem souhlasila. Chtěl, abych měla bílé podkolenky a učesané culíky. O tom, že chce, abych hrála devítiletou, jsem se dozvěděla, až když začala privátní show. Bylo to pro mě těžké, protože znám děti v tomto věku a celá situace tak byla mnohem víc reálná. Myslím, že když děláte tuto práci, musíte přijmout, že budete pracovat s fantaziemi, které ne vždy shledáte příjemnými. Protože trvání na svých morálních zásadách za každé situace bude znamenat, že ztratíte příšerně moc práce a s tím i peněz. Ale někdy to zůstává dilematem. Myslím, že může být snadné udělat show, když si řeknete: kdo jsem, abych soudila jejich pouhou fantazii?

Stále zápasím s myšlenkou nechat se zaplavit jejich fantaziemi. Potřebuješ teflonovou vrstvu, abys tohle udělala a nemohlo se to na tebe přilepit. Snažila jsem se samu sebe vidět během show jako skicák. Nejsem sama sebou, jsem čistý papír, dokud zákazník nenamaluje svůj obraz a jak je jednou konec, zmačkám ho a zahodím, protože pro mě nemá žádnou cenu.

Ale stále si užívám normální práci. Když mluvím s osamělým mužem, který mě vezme do privátu, vždycky se snažím, aby se cítil extra speciálně, protože jsou to lidé, se kterými se můžu spojit a kterým chci poskytnout dobré služby.

S láskou London

Zdroj:

– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...