Livechatforumlogo

Top Rated

Rok vězení za masturbaci v knihovně

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Kendra SunderlandWebcam show jsou populární po celém světě, ale ne vždy se mohou stát pro aktéry přínosem. Své o tom může vyprávět devatenáctiletá studentka Kendra Sunderland, pro kterou se stala masturbace v univerzitní knihovně osudovou chybou, za kterou sklízí popularitu i kritiku zároveň.

Kendra byla ještě nedávno studentkou Oregonské státní univerzity, a občas si zkracovala dlouhou chvíli natáčením lechtivých videí. Jejím posledním přírůstkem bylo natáčení a živý přenos na livechat v univerzitní knihovně, jehož výsledkem je peprné 31-minutové video. Kendra ve videu ukázala svá ňadra, svlékla si kalhotky a začala masturbovat, ale jen těžko lze její výstup nazývat tvrdou erotikou. Během celého videa se ohlížela, jestli někdo nejde.

Trest přichází záhy
Krátce po zveřejnění na internetu se video doneslo až k vedení školy. Vedení okamžitě Kendru vyloučilo a co více, dokonce byla zatčena. Její chování bylo popsáno jako vrchol oplzlosti. Jen těžko by mohl zdravý muž pozorující krásnou mladou dívku, která se obnažuje, označit za oplzlost, USA má však zřejmě svá měřítka, ačkoliv se jedná o světově největšího distributora pornofilmů. Zpět k události, po zatčení bylo Kendře oznámeno, že jí hrozí až rok vězení a pokuta 6250 dolarů, v přepočtu na koruny něco přes 150 tisíc kč.

Podpora i kritika
Jelikož byla celá událost silně zmedializována, dočkala se Kendra velké podpory lidí z celé země, kteří považují roční trest pro 19 letou dívku za velmi přehnaný. Získala si rovněž obrovské množství fanoušků, kteří ji nejen podporují, ale zároveň se těší na její další videa. Nebýt videa, nikdo by se o jejím obnažování nedozvěděl. Ve vzduchu zůstává viset otázka, jestli vyhození z univerzity bylo již dostatečně vysokým trestem, nebo jestli skutečně skončí za mřížemi.

Kendra Sunderland

Kendra Sunderland

Kendra Sunderland

Celé video je ke zhlédnutí zde – Kendra Sunderland masturbace v knihovne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...