Livechatforumlogo

Top Rated

Profil – vizitka modelky

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

rozvrh sexuÚprava offline profilu: vizitka modelky (jak pracovat s fotkami, texty…)

Když nejste online, pro vaše klienty na chatu zůstává malá útěcha v podobě vašeho profilu. Neměla byste proto jeho úpravu podcenit. Navíc na některých chatech jsou vaše materiály zpoplatněné.

Texty v profilu+rozvrh

Kromě toho, že ve svém profilu můžete vyplnit informace o svém vzhledu, máte často možnost napsat něco osobního. Zkuste být originální a nekopírujte ostatní, najděte něco, co vás přesně vystihuje. Nevíte-li si s tím rady, zeptejte se svých klientů, co je ve spojení s vámi napadne. Nezapomeňte na svém profilu informovat o tom, kdy budete online, někde k tomu máte k dispozici i speciální tabulky s rozvrhy.

Offline zprávy

Svým klientům můžete napsat i offline zprávu v případě, že se minete, nebo když za vámi třeba dlouho nepřijdou. Koho by nepotěšilo, když dostane osobní vzkaz? Dejte si záležet, aby bylo znát, že je určená právě konkrétnímu klientovi a ne že jste takovou zprávu poslala stovce dalších.

Fotky a fotoalba

Vaše profilová fotka je občas to první, co potenciální klient vidí, když si vás všimne. Můžete ji buď odměňovat, nebo z ní udělat svou značku. Každopádně profilová fotka musí být hezká a zaujmout. V ideálním případě byste na ní měla být vy – stažením fotky z internetu navíc porušujete autorská práva a riskujete problémy. Nemusíte na ní být hned s tváří, ale můžete vyfotit například své nohy, zadek nebo prsa. Prostě to, co se vám na vás líbí. Pozor ale na zpracování fotky. Můžete mít sebekrásnější zadek, ale vynikne až při správné kompozici (umístění na fotce), světelných podmínkách a následném zpracování. A samozřejmě s kvalitním foťákem. Neumíte-li s fotkou takto pracovat, zkuste se zaregistrovat na nějakém amatérském serveru, kde fotografové hledají modelky: nikdo nikomu nic neplatí a výsledkem jsou pěkné fotky pro obě strany (například http://www.fotopatracka.cz/).

Máte-li svých fotek víc, můžete vytvořit fotoalba. Řada chatů nabízí jejich zpoplatnění nebo zpřístupnění členů vašeho (nejčastěji placeného) fanklubu. Obsah alba nebývá ničím omezený a je jen na vaší fantazii, co vše svým klientům ze sebe odhalíte.

Hannah

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...