Vysílání když máte "svoje dny"

Odpovědět
Gina
Příspěvky: 11
Registrován: stř 26. pro 2012 15:34:11

Vysílání když máte "svoje dny"

Příspěvek od Gina »

Holky jak to řešíte když potřebujete vysílat a dostanete menstruaci?

Katie
Příspěvky: 19
Registrován: pát 11. led 2013 11:48:09

Re: Vysílání když máte "svoje dny"

Příspěvek od Katie »

Jsou na to takove speciální houbičky. Moc jsem tomu ze začátku nevěřila,ale je to spolehlivé a nikdo nic nepozná
prodávají je např. tady
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.

ale vygooglíš určitě i jiné obchody

Sofia
Příspěvky: 1
Registrován: pon 01. dub 2013 10:54:56

Re: Vysílání když máte "svoje dny"

Příspěvek od Sofia »

Já vysílám normálně s tamponem..odstřihnu šňůrku a je to ok, nikdo nic nepozná...tampon potom vytáhnu bez problémů.

Odpovědět