Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- pon 01. dub 2013 10:57:19
- Fórum: Všeobecně o livechatu
- Téma: Vysílání když máte "svoje dny"
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 10147
Re: Vysílání když máte "svoje dny"
Já vysílám normálně s tamponem..odstřihnu šňůrku a je to ok, nikdo nic nepozná...tampon potom vytáhnu bez problémů.
