Nalezen 1 výsledek hledání

od Sofia
pon 01. dub 2013 10:57:19
Fórum: Všeobecně o livechatu
Téma: Vysílání když máte "svoje dny"
Odpovědi: 2
Zobrazení: 10147

Re: Vysílání když máte "svoje dny"

Já vysílám normálně s tamponem..odstřihnu šňůrku a je to ok, nikdo nic nepozná...tampon potom vytáhnu bez problémů.