Livechatforumlogo

Top Rated

Než začnete s prací CAMGIRL

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Mám na to, nebo ne? Jak zjistit, jestli je práce na livechatu pro mě ta pravá? Co vlastně obnáší? Pokud chcete začít na vlastní pěst a nemáte podporu ani studia, ani zkušenější kamarádky, přijdou vám možná k chuti naše tipy, jak si celou oblast livechatu v začátku prozkoumat. Ochutnat nanečisto a pak to třeba zkusit!


Ráda si hrajete a jste exhibicionistka?

Jste-li taková, máte samozřejmě obrovskou výhodu. Práce na livechatu je o hraní a ukazování, o flirtu a o nekonečných možnostech rozhovorů, chytrých kliček a co si budeme povídat – musíte mít ráda muže, umět to s nimi a snad často být i trošku chytřejší než oni.

Na druhou stranu, ani čistá introvertka nemusí házet flintu do žita, protože práce na livechatu je svým způsobem v tichosti a o samotě. Nemáte nad sebou šéfa a svůj „image“ si budujete pouze sama.

 

Co se vyplatí okouknout, než se do toho pustíte?

Dívejte se na free: Pár hodin zkuste věnovat pouhému dívání se na konkurenci. Můžete si u toho zapisovat dobré tipy na výzdobu místnosti, na činnosti, které dívky dělají, na líčení, účesy, role, které hrají. Sama si pak najdete časem svoji vlastní tvář, ale pro začátek je dobré vědět, co se po vás vlastně chce. Vyzkoušet můžete prudce elegantní LiveJasmin, kde je výrazný důraz na luxusní vzhled i prostředí, free chaty typu Bongacams a Stripchat zase ukáží, kam až všude lze zajít.

Vyzkoušejte si pozici klienta: Chcete-li vědět, jak se bude cítit klient, který k vám přijde, zkuste se zaregistrovat nejprve i jako klient a podívat se, jak chat vypadá z jeho pohledu, jaké funkce nabízí a jak se cítíte při komunikaci s modelkou.

Inspirujte se ceníky: Některé livechaty mají doporučený ceník, toho se držte a nikdy nechoďte pod cenu. Možná byste v začátku vydělala, ale rozhodně se stanete trnem v oku kolegyním. Nechoďte na příliš nízké ceny, i jste-li nová. Nováčci mají většinou na livechatu na nějakou dobu (1 – 4 týdny) vylepšenou pozici, jsou nabízeny přednostně při načtení stránky, takže toho využijte naplno a vybudujte si klientelu.

Inspirujte se frázemi: Je samozřejmě dobré mít naučené fráze, které se běžně používají, zkratky apod… (vše najdete zde v článcích nebo ve fóru), abyste od začátku byla v plné rychlosti a formě.

Naučte se komunikaci s loudily: Jste-li nová, často na vás „letí“ loudilové, kteří se vás snaží přesvědčit, že svléknout se na free chatu je normální, případně vyhrožují nahlášením. Naučte se je rychle rozeznat (i pozorováním jiných modelek) a neztrácet s nimi čas.

A na závěr: Jednoduše to zkuste. Za registraci nic nedáte a když to nebude nic pro vás, nevadí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...