Livechatforumlogo

Top Rated

Neuvěřitelná útrata 57 tisíc dolarů za jediný den

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

flirt4free

Flirt4Free je známá videochatovací síť. Stejně tak jako u každé takové sítě, tak i zde se na sebe snaží její jednotlivé modelky strhnout co největší pozornost ze strany zákazníků. V nedávné době padl na této síti rekord a to v počtu zakoupených kreditů u jednoho jediného uživatele za jediný den. Šlo o kredity za neuvěřitelných 57 000 dolarů, tedy v přepočtu za více než 1 milión korun.

Podle samotné Flirt4Free měl dotyčný zákazník opravdu nabitý víkend, během něhož byla suma utracena. Velké nákupy měl během soboty, ale rekordní útratu měl až v neděli dopoledne. Ještě před koncem víkendu vynaložil všechny tyto peníze na svoji oblíbenou modelku. Jméno modelky zůstane nezveřejněno, stejně tak jako jméno zákazníka, který si ji oblíbil. V jeden den tak bylo u jednoho modelu utraceno více než 700 000 kreditů. Zákazníka nezastavila ani investice 57 tisíc dolarů a aktivně si užívá na našem portálu i nadále.

Affiliate manažer z Flirt4Free, Jeff Wilson, říká: „Velmi si vážíme nových zákazníku a také toho, když se zamilují do nějaké z našich umělkyň, nebo umělců, a chtějí s nimi trávit svůj čas. Tento konkrétní klient je senzační a boří nové rekordy. Je to skvělá zpráva jak pro nás, tak i pro modelky, které jsou před kamerou.„

„Jelikož jsme aktivně zapojení do celého procesu, tak dokážeme našim modelům, klientům a inzerentům, vyřizovat všechny jejich požadavky v reálném čase. Kromě toho se pochopitelně staráme o jejich pohodlí a zvyšujeme jejich potěšení“, dodal Wilson. “Jeden malý nákup balíčku kreditů stačil k nastartování šesti měsíců úžasných výplat a nových rekordů od klienta, který ve svých výdajích stále nepolevuje.„

Kameroví modelové a modelky si mohou účtovat v rozmezí od 4 do 15 dolarů za jednu minutu a klienti za ně mohou utratit i 12 500 dolarů během jediného kliknutí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...