Livechatforumlogo

Top Rated

Nejlepší úhly kamery: Jak ze všedního udělat nevšední

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Dnes si pohrajeme s kamerou. Neobvyklé úhly kamery ocení jak klienti, tak i modelky, protože vám umožní jiný pohybový rozsah, než je show, ve které jste snímána pouze zepředu. Máme tu pár tipů, na kterých můžete založit svou profilovku, nebo i celou svou show.

 

Obličej a zadeček

Není malebnějšího pohledu na dívku, než do očí a na půlky zadečku. A tak úhel, ve kterém ležíte na břiše, koketujete očima a zároveň se vám za hlavou skví malebné pozadí v krásný kalhotkách (nebo bez), patří mezi ty nejlepší. Budí totiž intimní atmosféru, že je klient s vámi přímo z očí do očí.

Ovšem, trošku náročný na krční páteř.

 

Nohy a boty

Milovníci nožiček a bot ocení tento úhel, kdy předvádíte nohy ze spodních úhlů. Hezky od podpatku. Čím víc jsou nohy i boty sexy, tím lépe.

 

Krásné zadečky

Krása zadečku vynikne nejvíce ze spodního úhlu (např. kamera na židli a vy stojíte), tady můžete využít různého střídání spodního prádla, suprově vypadají i různé legíny a punčochy.

 

Ruce, nehty, dildo

Divili byste se, kolik mužů vzrušují pěkně upravené ruce a nehty. Jestli se vám zrovna nechce do předvádění celého těla, tak taková malá show zahrnující detailní záběr na dildo a vaši ruku, potěší!

 

Jazyk, prsty, rtěnka

Detailní záběry na ústa, rtěnku, na hry s hračkami a ústy, hry s prsty a ústy – i to může být skvělým zpestřením vysílání.

 

SUPER TIP: Průhledná židle

Top záležitostí je kamera pod průhlednou plastovou židlí.

 

SUPER TIP: X úhlů kamer

Pokud máte způsobilou techniku a software, je skvělou možností vysílání zapojení vícero úhlů a vícero kamer. Náročnější na obsluhu, ale vyplatí se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...