Livechatforumlogo

Top Rated

Nejlepší taktika na diváky

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

livechat

Erotický livechat je sám o sobě pojmem, který je nasáklý sexem, bohužel mnoho erotických sítí připomíná jen výstavu znuděných slečen bez elánu a chuti do života. Jaký je rozdíl mezi modelkami, které vydělávají tisíce denně a znuděnými živořícími ženami na livechatu? Ukážeme si základní body, které vám zaručí úspěch.

Úsměv
Uživatel se netěšil celý den na livechat, aby se koukal na zamračenou nežádoucí modelku. Livechaty mají uživatelům přinést možnost představy, že o ně má modelka zájem. Zapojte úsměv, to je zbraň, kterou si otevřete dveře k mnoha divákům. Pokud nemáte náladu na žertíky, tak zapojte smyslný výraz, kterým rozpálíte diváky jako kostku ledu nad ohněm.

Erotické oblečení
Nemáte erotické oblečení? Jak moc toužíte po zisku? Uživatelé potkávají normálně oblečené ženy celý den, v práci, veřejné dopravě a na ulici. Dopřejte jim podívanou na opravdu svůdné prádlo a nebojte si zakoupit podvazky, boty na vysokém podpatku, nebo třeba sexy oblečky, rozverná sestřička nebo policistka umí divy.

Ukažte přednosti
Rivalita na livechatu je běžná věc, využijte jí a ukažte zbraně, kterými jste vybaveni. Pokud máte pěkná prsa, pořiďte si výstřih a podprsenku, která bude vybízet ke svléknutí. Pokud nemáte, tak nevadí, většině mužů se líbí jiné partie, ukažte se celá, krásné nohy, zadek a piercing na tajném místě jsou zaručeným plusem, kterého můžete využít.

Erotický tanec
Muži se stydí chodit do nočních klubů, přitom pozorovat povedený striptýz či erotický tanec jsou podívanou, která opravdu stojí za to. Naučte se rozpálit diváky a udělejte jim pěkný striptýz, pokud se stydíte, tak tím určitě nic nezkazíte.

Erotické pomůcky
Pro erotické pomůcky nemusíte do sexshopu, když už nechcete předvést sex s mužem, ukažte imitovaný sex s erotickou pomůckou. Váš skutečný prožitek bude odměnou vašim divákům.

Komunikujte jako o život
Řada livchat modelek se rozhodne pro ty nejlepší portály, pro ty západní, ale jejich znalost jazyka je otřesná. Ať už jste na českém nebo zahraničním serveru, naučte se s diváky flirtovat, jednoslovné odpovědi nikoho nezajímají. Zabavte se tím, livechat vás bude více bavit a vy samy zjistíte, že je to mnohem příjemnější práce. Za monitory diváků jsou sice nadržení diváci, ale dokáží vnímat co píšete, když namísto podprůměrné modelky zachytí inteligentní slečnu, rázem budete jejich number one.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...