Livechatforumlogo

Top Rated

Návrat na livechat po x letech

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Už máte s livechatem nějakou tu zkušenost. A znovu se vracíte! Na co vsadit, abyste nezačínala znovu od nuly? Jak se s ubíhajícími roky mění klientela a jak se mění vaše pozice. Na všechno potřebné a nutné k úspěšnému návratu na livechat, se právě podíváme.

 

Nové hračky a nové nadšení!

Motivujte sebe samu tím, že si nakoupíte zcela nové erotické hračky, nový obleček a popřemýšlejte o možnostech změnit svou image. Paruky, brýle, nový styl líčení nebo oblékání – nemáte chuť na něco speciálního?

Když už, tak ať je ten návrat řádně okořeněný!

Není nic špatného na tom navazovat na to, jaká jste byla kdysi, ale přece jen, je dobré mít záložní plány, rozvětvenou křižovatku možností, čemu všemu se chcete přizpůsobit a co nového vyzkoušet. Omrkněte konkurenci a namlsejte se novým nadšením!

 

VELKÁ VÝHODA: Zprvu vylepšená pozice na livechatech

Svůj návrat si naplánujte na dobu, kdy se livechatu budete moci intenzivně věnovat. Byla by škoda nevyužít výhody, které některé livechaty (ne všechny) poskytují nově se po delší době (řádově měsíce až roky) vracejícím modelkám. Znovu se vyzdvihují na přední pozice jako „nové modelky“.  Tato výhoda trvá zpravidla týden až dva, ale je možné tu přijít k mnohonásobným výdělkům než obyčejně.

 

Nepamatují si? Nevadí!

Nejspíš si Vás drtivá většina klientů nebude pamatovat, o to více si važte těch, kteří ano. Milé opětovné shledání potěší lidsky, ale může motivovat klienta i k jednorázové útratě. Podle doby absence počítejte spíše s novými klienty, kteří vás budou považovat též za „novinku“.

 

Máte jméno? Uspořádejte comeback!

Cítíte-li se na to, uspořádejte několik prvních livechatových vystoupení ve stylu návratu. Vzbudíte nadšení u starých dobrých klientů a nadchnete ty zcela nové!

 

VELKÁ NUTNOST: Zachyťte se trendů, protože…

Návrat bude předcházet i monitoring konkurence, trendů a nutnost se jim částečně přizpůsobit. Můžete si vylepšit a optimalizovat technické zázemí, prostředí, ve kterém vysíláte, zpestřit nabídku, zachytit trendy, protože co si budeme povídat, právě trendy a charisma vynášejí na vrchol ty TOP modelky. Prostě modernizujte, lépe se uchytíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...