Livechatforumlogo

Top Rated

Multichat, nebo jen jeden a pořádně?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Je to jedna z nejčastějších otázek začínajících modelek. Je lepší se věnovat menšímu množství chatů (nebo dokonce jen jednomu), nebo už od začátku jet multichat a mít otevřeno třeba deset a více chatů najednou? Oboje má své výhody a nevýhody a také záleží na tom, co primárně ve své show nabízíte?

 

Komu se vyplatí jet jenom na jeden chat?

Ve zkratce:

  • Máte-li už své zavedené jméno, svou dobrou solventní klientelu a na chatu si opravdu vyděláte, kolik potřebujte
  • Chcete se vyloženě věnovat jednotlivým klientům formou chatu, psaní, komunikaci
  • Váš styl a image je pevně spojen se jménem jednoho livechatu

Bylo by lákavé jet jenom jeden chat, ale realita je taková, že málokterá žena si může na jednom chatu skutečně vydělat. Na jeden chat můžete pracovat třeba první den, kdy s prací začínáte a učíte se. Vyzkoušet si tak jednotlivé chaty, co umí, naučit se s nimi pracovat. Později si přidáte další.

 

Kdy je lepší zvolit více chatů?

Ve zkratce:

  • Jste na začátku a potřebujete nabrat zkušenosti, chcete poznat, který styl chatování vám sedí nejvíce
  • Tvoříte obecnou show a nepotřebujete tolik komunikovat s klienty individuálně (např. tipovací chaty)
  • Jste dvě/dva, je vás víc – a někdo se může průběžně věnovat show před kamerou a někdo jiný zase chatování s návštěvníky – ideální řešení!

Máte-li otevřeno více chatů, počítejte s tím, že někteří klienti budou nedočkaví, protože očekávají, že jim budete odpovídat ihned. Nevýhodou je také to, že při jedné privátní show budete muset rychle přejít v ostatních chatech do privátních/skrytých režimů, což zabere nějaký čas a je otázkou, jak dlouho chce klient na privátním placeném chatu čekat, než se mu začnete skutečně věnovat.

Multichat je náročný také z hlediska komunikace, neustálého překlikávání (tady je vhodné pracovat třeba s vícero monitory) pokud je vaše show založena na komunikaci a slovním lákáním do privátu.

 

Zkuste si všechno!

Proč ne. Jsou dny, kdy je multichat báječným osvěžením a skvělým výdělkem, jsou dny, kdy to tak horké není a pak se stává tento styl práce poněkud stresujícím. Vyzkoušejte si to své a podělte se s námi o zkušenosti. Tady nebo ve fóru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...