Livechatforumlogo

Top Rated

Multichat – ano nebo ne?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

multichatSpousta začínajících modelek se ptá, zda je možné pracovat na více chatech na jednou. Ano, je možné mít zapnuto více chatů najednou, ale rozhodně to vždy nemusí znamenat, že to vysílající modelce znásobí její výdělek, i když by logicky mělo. Pojďme se tedy spolu multichatování podívat blíže na zoubek.

Nespornou výhodou multichatingu je, že vás najednou uvidí mnohem více lidí než u jednoho chatu a to vám skutečně může vynést násobek výdělku. Pokud však nebudete stíhat komunikovat se všemi návštěvníky, tak vám z místnosti budou pravděpodobně postupně mizet a vy se o vyšší výplatu spíše ochuzujete.

Jestliže na members čekáte přímo v pvt – placeném privátu a používáte maximálně jeden freechat, mělo by vám jít obsluhování více oken celkem snadno. Je však důležité, abyste si nezapomínala vypínat freechat vždy, když máte na jiném serveru pvt., aby vás návštěvníci volného chatu neviděli při show. Kombinaci jednoho freechatu a více nude chatů – chat, kde vás vidí jen platící members, by měla průměrně zdatná modelka snadno zvládnout. Malý zádrhel, však může nastat, pokud se vám klienti z více serverů přihlásí na pvt a chtějí si povídat. Když totiž píšete jednomu, tak ten druhý vidí, že i když ťukáte do klávesnice, tak jemu se v okénku nic neukazuje. Zkušený member brzy pochopí, že máte dalšího klienta na jiném pvt. a uraženě odchází. Pokud má blbou náladu a bude přesvědčený, že za vás akorát vyhodil peníze, tak i když půjde jen o pár drobných, poběží si na vás bez okolků i stěžovat. Některé servery právě z tohoto důvodu vysloveně multichating zakazují, takže vám za to mohou udělat dočasnou blokaci účtu, nebo dát dokonce pokutu. Pokud tedy chcete násobit svůj výdělek a nikoli se o něj zbytečně připravovat, čtěte důkladně smlouvy a podmínky užívání livechatu.
Každý sender by měl důkladně zvážit, jaký má potenciál a podle toho se rozhodnout, kolik chatů bude používat najednou. Někdy zde opravdu může platit ono známé pravidlo, že méně znamená více 🙂 Pokud si vyberete kvalitní livechat, kde to frčí a vybudujete si na něm dobrou pozici, bude vám stačit jen ten jeden.

A co vy? Máte zkušenosti s užíváním multichatů? Napište své postřehy a názory na naše fórum.
Vaše sofie.sex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...