Livechatforumlogo

Top Rated

Mistress nebo subinka?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Nikde není psáno, že se musíme stylizovat do jedné role, mnohé modelky jsou vyloženě chameleonky a svou roli při „směně“ čas od času mění, ale není od věci si tak nějak ujasnit, co vás baví víc, na co máte pevnější nervy a také, v neposlední řadě, co více láká klienty?

 

MISTRESS: Méně klientů (ale solventnějších), více investic do oblečení

Budete-li Madam, Paní, žena, která má nadřazenou pozici, uděluje svému otrokovi (klientovi) příkazy a může si dělat v podstatě, co chce.

 

CO se líbí?

  * Řízená masturbace, příkazy ohledně přípravy před privátním chatem, samosvazovací techniky, slovní ponižování, demonstrace svazování penisu a bití na dildech, fetiš orientovaný na boty,  nohy.

  * Výhodou je i to, že při tomto typu livechatu se nemusíte svlékat (nebo ne tolik), nemusíte plnit příkazy druhých, Vy jste ta, ke které si klient přijde pro příkaz.

 

CO může být překážkou?

  * Je třeba udržet svou tvář a být mistryně v komunikaci. Zde se více komunikuje než svléká a musíte se v základu vyznat v submisivní roli mužů.

  * Vyšší pořizovací náklady na oblečení (latex, kozačky, bdsm pomůcky), kostýmy

  * Máte méně klientů, protože jde o úzkou skupinu lidí, ale obecně bývají solventnější, platí vyšší částky.

 

SUBMISIVNÍ otrokyně: Vlastní hranice pevně nastavené, více klientů

Budete-li otrokem, připravte se na často nevybíravé výrazy ze strany klientů, v této roli mají pocit, že si s vámi mohou dělat, co chtějí. Mějte tedy pevně nastavené hranice, co ano – a co už ne.

 

CO se líbí?

  * Svazování, celá škála běžných erotických pomůcek, které vás „mučí“, skřipce, roubíky, prádlo jak klasické, tak i latexové. Show lze dobře gradovat a motivovat tak k platbám.

  * Výhodou je, že tady nemusíte tolik komunikovat, ale jen přijímat rozkazy. Klientů je více, ale obecně mají menší sklon za vaši show platit tučnější honoráře

 

CO může být překážkou?

  * Musíte být dobrá herečka, nebo žena se zálibou v tomto druhu sexu. Snadno se tu překročí psychologická hranice ponížení.

  * Budete-li na free chatu, očekávejte větší množství loudilů.

 

Ostatně ale, u všech typů sexuálních rolí platí, že někdy je lepší den, někdy horší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...