Livechatforumlogo

Top Rated

Livechatová hvězdička Catie Minx

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Catie Minx

Catie Minx je jedním z důkazů, že pokud si chce někdo vybudovat úspěšnou kariéru na livechatu, tak to není nic těžkého. Catie je americká fotomodelka, které se příliš nechtělo do práce, ale ráda se obnažovala před diváky. Netrvalo to dlouho a Catie spojila svůj koníček s prací, která pro ni bylo jako stvořená. Nyní má tyto 24 letá kočička takové množství fanoušků, jakým se může pochlubit málokterá modelka. Catie vydělává pohádkové peníze právě díky webcam účinkování, lze říci, že zvolila jednoduchou taktiku, která ji vynesla do nebeských výšin.
Zpočátku začala ostýchavě účinkovat před kamerou a jelikož je mladá a usměvavá, tak si rychle získala první příznivce. Sama o sobě říká, že je velmi stydlivá a svůj stud zakrývá roztomilým úsměvem, který očaroval mnoho online diváků. Zde se jí vyplatilo postupovat krůček po krůčku a neútočit na své diváky všemi zbraněmi najednou. Postupným napínáním a odhalováním sbírala příznivce do doby, než slíbila, že před kamerou natočí pohlavní styk.

Hlavní doménou Catie byly videa, kde masturbovala, ostatně jako u většiny livechat a webcam modelek, ovšem diváci jí chtěli vidět v akci. Catie toho jednoduše využila a nechala je hlasovat. Když se rozhodlo, že ukáže v akci, tak to svým fanouškům na začátku letošního roku předvedla. Ačkoliv se jednalo o amatérské video, tak ho shlédla většina aktivních diváků porna. Aktuálně Catie nejenom vystupuje před webkamerou, ale nechá se fotit a dokonce má svůj vlastní blog http://www.catieminx.com/. Tam se lze dočíst základní pikantnosti jejího života. Jde o přírodní černovlásku se sněhobílou pletí, narodila se v roce 1989 a aktuálně si dodělává vysokoškolský titul z oboru psychologie, nejedná se tedy o žádnou hloupou dívčinu. Catie měří 157cm a váží 48kg, nyní žije v New Jersey. Mezi koníčky Catie patří hraní her na Xboxu, předvádění se před kamerou a poslouchání hudby. Catie vesměs mnoho věcí neumí, ale i přesto se stala celebritou. Je čistým důkazem, že pokud si chce někdo vybudovat kariéru na livechatu, tak má možnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...