Livechatforumlogo

Top Rated

Live sex-show mezi regály večerky

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

desktop versus laptopNestydatá modelka vysílá ve Velké Británii

Pětadvacetiletá Rumunka Catalina Afolarei se pro fanoušky své sex-live show vysvlékala i v době, kdy seděla za pokladnou ve večerce. Autoerotickou show vdané mámy tak mohli vidět nakupující a to včetně dětí, kteří se právě procházeli obchodem nebo byli v sousední kavárně.

Při show ji lidé viděli dva dny po sobě. Druhé vysílání zpestřila parukou a striptýzem v kuchyni kavárny. Aby ukázala vše, dali jí klienti více než 50 liber. Catalina má sestru-dvojče, Saru Isvoran, která se v záběru objevila také.

Catalinu lidé také přistihli při tom, jak si líže nahá prsa a svůdně pojídá sladkosti. A samozřejmě také při autoerotickém finále, na něž se vrhla bez zábran. Za svou nejvíc navštěvovanou show dostávala peníze téměř měsíc.

Jeden z návštěvníků stránek řekl: „Je neuvěřitelné, co dělá na místě, které má být večerkou.“

Deník The Sun vyslal za Catalinou svého reportéra, kterému svou show na webkameře nejdřív zapřela. Přiznala se až poté, co jí reportér řekl, že ji viděl. „ Mám malou dcerku, dělám to pro ni. Vím, že je to veřejné místo, ale mám velmi dobrý důvod, nepracuji, nežádám o dávky,“ vysvětlila Catalina.

Její sestra svou účast při show potvrdila také, až poté, co jí reportér oznámil, že ji viděl s tím, že na kameře byla dvakrát. „Nenávidím, co (Catalina) dělá, ale vydělává si tak,“ komentovala sestřinu práci Sara.

Majitel obchodu Jock Trodden řekl, že Catalina tam pracovala do srpna. Dodal: „Podle mého nejlepšího vědomí odešla, aby se postarala o své dítě. Toto zjištění pro mě bylo úplným překvapením.“ Majitel to přitom mohl lehce zjistit, protože uklízela prodejnu nejen pod dohledem webkamery, ale i bezpečnostních kamer.

Hannah

Přeloženo z:

http://camgirlnotes.fr.yuku.com/topic/3973/Romanian-woman-cam-model-gets-caught-in-the-UK#.UZPBXcpvBQC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...