Livechatforumlogo

Top Rated

Live chat mužskýma očima

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

man in officeNaučme se vidět vysílání mužskýma očima

Zatímco vy sedíte ve své místnosti a vítáte návštěvníky, oni mezi vámi a ostatními modelkami přepínají jako mezi televizními kanály. Nemůžete si je přivlastnit, ale oni na vás mohou žárlit. Někteří se urazí jako ženy, jiné neodradí ani drsné odmítnutí. Drtivá většina vašich klientů: muži.

Fotbal, livechat, Facebook…

Málokterý muž dokáže mít po celou dobu otevřené jen okno s vaší místností – většinou u toho zvládají pracovat, dívat se na fotbal nebo chatovat s přáteli na Facebooku. Pokud jste zároveň na více chatech, takový klient vám může viset v místnosti i několik hodin, aniž by vás vnímal nebo vám něco poslal. Pokud se k vám vrátí a uvidí, že jste ho seřvala nebo dokonce vyhodila, může se vám stát, že už se nevrátí. Neřešte, pokud vám do místnosti jen nakoukne a odejde – je to pro něj jako přepínat televizní kanály.

Buď já, nebo ona!

Stejně tak si nevšímejte toho, pokud je „váš“ klient u jiné modelky. To si můžete dovolit jen u některých – musí to být váš stálý klient, zároveň ten, u něhož jste si jistá, že ho výtka neurazí a samozřejmě takový, který za vámi chodí pravidelně a stejně pravidelně vám posílá odměny. Myslete na to, že si muž kupuje i vaši náklonnost a určitě nestojí o to, aby na něj štěkala ještě jeho virtuální společnice. Přepnout se k jiné modelce je přece tak snadné! Navíc si uvědomte, s kolika klienty komunikujete vy: vy je kvůli němu přece také nebudete ignorovat.

Jsi jen moje, zamiloval jsem se do tebe

Řada klientů má tendenci se do své oblíbené modelky zamilovat. Může to být neškodné poblouznění, které vám přinese výdělek navíc, ale může to být i nebezpečné zamilování se jako ve skutečnosti. Nikdy nevíte, čeho všeho je takový klient schopný – může být třeba IT odborník a vystopovat vás, nebo vám bude vyhrožovat, že si něco udělá, pokud se s ním nesejdete. Anebo po vás může třeba jen chtít, abyste s chatováním přestala, a bude se vás snažit uplatit. Stejně jako byste si měla dát pozor na projevy citu od klientů, hlídejte i projevy svých citů. Někteří klienti si z vás mohou vystřelit a vy zatím budete zamilovaná až po uši.

Oblečte si kůži klienta

Stále si nedokážete představit, jak se cítí a co vidí klient, když si vybírá, za jakou modelkou půjde? Zaplaťte si profil a navštivte pár kolegyň. Teprve až zažijete pocit odevzdání vašich peněz do systému, který vás platí, snadněji pochopíte, co muže na livechatech tak láká.

-Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...