Livechatforumlogo

Top Rated

Kým jsem? Jak si vybudovat identitu pro livechat

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Kým jsem na livechatu? Jaká je moje role? To je nejdůležitější otázka, než se pustíte do vln livechatového vysílání. Obecným a závazným pravidlem pro modelky je, že nikdy nesmíte prozrazovat svou skutečnou identitu, nedoporučuje se ani pravé křestní jméno a už vůbec ne bydliště. Když zapínáte kameru, začínáte být někým jiným.
Kým?
To je dobré si ujasnit ještě dřív, než kameru poprvé zapnete.

Co se mi líbí, co jsou moje fantazie?

Je žádoucí, aby vám z různých důvodů bylo na livechatu dobře, proto si zvažte, jestli chcete hrát roli komunikativní dívky, dívky submisivní, která ráda plní rozkazy svého klienta, nebo dívky, která má spíše dominantní sklony.

TIP: Mezi těmito rolemi můžete oscilovat, tu si dát toto, tu tamto, ale vždy byste měla tu dnešní „náladu“ dát vědět v nějakém obecném nadpisu, pozdravu, aby klient okamžitě věděl.
Výhodnější ale je hrát roli jen jednu, klienti se rádi vrací a nemají rádi razantní změny.

Ujasněte si, kde máte své hranice, co už s klienty dělat nechcete, kam ne (piss, perverzní techniky), protože právě za těmito extrémy často klienti za modelkami chodí. Svou škálu činností si stanovte tam, kde je to vám samotné příjemné.

 

Kolik je mi let?

Kamera a líčení v podstatě hodně let ubírá, takže si klidně pár let uberte, hrajte to, co chcete být, svou roli můžete i částečně upravovat podle toho, na co vaši klienti poletí. Někdo chce dvacetiletou studentku, někdo vás chce vidět jako devětadvacetiletou maminku.
Svůj věk si pamatujte a každý rok ho nezapomeňte aktualizovat!

 

Bydliště a práce

Velmi důležité, neboť se na to klienti často ptají. Své bydliště pečlivě tajte. Můžete si vymyslet, odkud jste, pokud se chcete vyhnout klišé, že „jste z livechatu, z Města snů, z Fantazie“ apod… záleží na vaší náladě a rozpoložení.

Stejně tak si vymyslete svou práci, jestli se budete prezentovat jako žena, která si livechatem vydělává na plný úvazek (což se pozná na vaší online době), nebo pro kterou je to brigáda. Pak si připravte nějaký příběh vašeho pravého zaměstnání, můžete být cokoliv, můžete být přesně tím, čím jste si přála být – nejvíce ale mezi klienty frčí studentky, jinak se budete někdy muset bránit útokům klientů, že „si máte najít práci lépe placenou“.

 

Styl oblékání, účesu a líčení

Ten můžete průběžně měnit, ale klienti milují, když na vás bude prostě něco, co se nikdy nezmění. Piha na tváři, styl podprsenek, pokrývka hlavy, brýle, stejná barva rtěnky nebo záliba v lodičkách. Najděte si svůj styl a postupně vyzkoušejte, v čem jste pro sebe i druhé nejatraktivnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...