Livechatforumlogo

Top Rated

Klíčové vlastnosti úspěšné webcam modelky

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Uvažovali jste někdy nad tím, jaké vlastnosti jsou důležité pro úspěšnou webcam modelku? Požádali jsme pár lidí z branže, aby se podělili o svůj názor. Těmito lidmi byly modelky PatriciaGoddess, SeductiveGoddess1 a další profesionálové z oboru Lucian Tumurug z Jasmin.com, Shay Efron z ImLive.com a Beatrice Kadar z CamPlace.com Zeptali jsme se, jaké jsou podle nich nejdůležitější vlastnosti pro úspěch a z jejich odpovědí vytvořili následující seznam

 

 1. 1. VAŠE PRAVÁ OSOBNOST

Může to znít překvapivě, ale nejčastější odpověď byla spojená s pravou osobností modelky. Můžete mít nejlepší fotky, vybavení nebo angličtinu, vzhled nebo řeč těla, ale pokud na tuhle práci nejste stavěné (osobnostně), nebudete v ní úspěšné.

Klíčové vlastnosti: otevřenost, nebojácnost, sebevědomí, trpělivost, ambice. Další důležité faktory jsou oddanost a vášeň pro webcam modeling. Musíte k ní mít pozitivní přístup a nestydět se za to, co děláte.

SeductiveGoddess1 – Když mluvíme o webcam modelkách, mluvíme o ženách, které se předvádějí před kamerou, ukazují svá těla a komunikují se svými hosty z celého světa. Jinými slovy, mluvíme o lidech, ne o strojích. Nejdůležitější článek (který je paradoxně v tomto průmyslu přehlížen) je osoba před kamerou (účinkující jako modelka/hostitelka). Tato osoba určuje rozdíl mezi klasickým pornem a tím, co může klient najít na webcam platformě: živou interakcí.

Věřím, že je nemožné uspět v jakékoli kariéře, pokud neoceňujete to, co děláte, a nevěříte v to. Takže je naprosto nemožné být úspěšnou camgirl, pokud vám vadí, když se na vás někdo dívá a nebaví vás komunikovat s návštěvníky. To, kým jsme, nemůžeme změnit. Na druhou stranu, pokud jste extrovertka a exhibicionistka, může to pro vás být příležitost být sama sebou, bavit klienty a vydělat si peníze!

LucianSebevědomí – vždy můžeš udělat víc

BeatriceNestydět se za to, co děláte, před sebou ani před lidmi v okolí. Být otevřené novým věcem, pozorně naslouchat osobě, se kterou mluvíte, bez sarkasmu a cynismu, jinak ta práce prostě není pro vás

Shay – Ambice a soustředěnost

PatriciaGoddess – Úplně nejdůležitější je ale jednoduše milovat svou práci. Pokud to neděláte od srdce, tak se ani neobtěžujte přemýšlením o našem seznamu

 

 1. 2. VAŠE ONLINE OSOBNOST

Tyto vlastnosti jsou úplně odlišné, ale většinou je vaše online osobnost vystavěna na tom, jaké jste ve skutečnosti i v normálním životě, tedy off-line.
Klíčové vlastnosti:

 • Komunikační dovednosti, povídání si se všemi ostatními členy
 • Okouzlující osobnost
 • Taky musíte mít trochu perverzní/sexy stránku
 • Zábavná/přátelská osobnost
 • Společenskost
 • Soustředění na to, co je třeba dělat

 Lucian – Sdílejte o sobě takovou představu, o které si myslíte, že vás nejlépe reprezentuje. Klíčem je komunikace – pokud jste komunikativní, zachrání vás to od nepříjemných chvilek ticha

BeatriceBýt schopná vystavět svoji online osobnost založenou na reálných rysech vaší osobnosti v „přirozeném prostředí“

PatriciaGoddessUkazovat na kameru zábavnou/sexy osobnost

ShayVytvořit si online osobnost a před kamerou touto osobností být. Nedovolte, aby vás věci, které se dějí před kamerou, ovlivnily v osobním životě

 

 1. 3. VZHLED

Musíte vypadat skvěle. To ale neznamená, že musíte mít míry 90-60-90.

Klíčové vlastnosti:
– čisté tělo
– dokonalé vlasy a make-up
– hezké oblečení a doplňky
– žijte zdravě (odpočívejte, cvičte, jezte zdravě – pomůže vám to soustředit se na práci a samozřejmě to bude bod k dobru i v osobním životě)
– investujte do sebe (dejte si záležet na své image: oblečení, doplňky, make-up, zajděte si do salonu krásy a tak dále).

Lucian  – Udržujte se fit a ve formě. Chovejte se jako ženy, které ví, co chtějí

BeatriceVždycky buďte dobře upravené a oblečené

PatriciaGoddessVypadat skvěle (sexy tělo, oblečení, make-up, vlasy, nehty). Mít jedinečný vzhled/typické rysy

ShayVlasy, make-up a oblečení – vždycky perfektní!

 

 1. 4. DOBA STRÁVENÁ ONLINE

Buďte online co nejvíce času můžete, a to ideálně dle nějakého rozvrhu, vždy ve stejné hodiny.

A teď si řekneme něco o praxi! Je velmi důležité zvolit si určité hodiny, kdy budete online, a dodržovat je stejně jako v jakékoli jiné práci. Není to o tom „pracovat tolik, kolik to jen jde“ nebo se „udřít do úmoru“. Tohle pro úspěch důležité není, nemusíte být otroky systému, abyste v tomhle oboru byly dobré, ale musíte být opravdu (opravdu!) soustředěné a odhodlané. V téhle kariéře se neudržíte, pokud odmítáte pracovat osm hodin denně, šest dní v týdnu (nezapomeňte, že víkendy mají nejvyšší návštěvnost!). Proč je tohle důležité? Protože není nic jistějšího než předvídatelnost – pro stránku, přes kterou pracujete, je dobré vědět, že s vámi může počítat (a zajistit vám pak kšefty) a vaši klienti budou rádi, když budou vědět, kdy vás můžou vyhledat, když se budou cítit osamělí.

SeductiveGoddess1NEVZDÁVEJTE SE!!! Kšeftů je někdy víc a někdy míň, to platí pro všechny stránky a všechny modelky na světě (i pro ty nejlepší), a rozhodně to není důvod s tím seknout. Věřte mi: pokud se budete řídit všemi těmito radami a budete pracovat osm hodin denně, BUDETE úspěšné. Je jedno, jestli jste měly jeden, dva, nebo i patnáct špatných dnů – začátky jsou těžké pro každého! Pamatujte si, že všechno, co nabydete lehce, to taky lehce ztratíte. Pracujte tvrdě, budujete si přece kariéru, no ne?

Beatrice KadarBuďte profesionální, mějte své cíle a nezastavte se, dokud jich nedosáhnete. V tomhle oboru je profesionalita a přesnost pro úspěch stejně důležitá jako v jakékoli jiné práci

 

 1. 5. ZÁVAZKY VŮČI KLIENTŮM

Vždycky musíte myslet na to, že jména, která vidíte na obrazovce, zastupují opravdové lidi.

Klíčové vlastnosti:
– při komunikaci s klienty a hosty věnujte pozornost detailům
– rozumějte potřebám členů – tak budete schopné uspokojit všechny jejich potřeby a získáte si jejich loajalitu
– musíte chtít lidi potěšit
– buďte všestranné
– ukažte svým členům, že jste loajální a vážíte si jich
– multitasking (komunikace se dvěma nebo více členy najednou, hlídání si pozice na kameře a hlídání technických detailů, to vše v jednu chvíli)
– získejte si důvěru svých fanoušků

 Lucian – Vždycky mějte pozitivní přístup – kdo chce být v místnosti s někým smutným? Věnujte pozornost detailům, vyberte si něco, co vás zaujme. V podstatě se jen musíte soustředit na tu správnou osobu. Udržujte si přehled o aktuálním dění – využijte své osobní znalosti k vyvolání diskuze.

BeatricePřed kamerou mluvte, psaní je ztráta času a nedovolí vám komunikovat s tolika členy najednou. Nikdy si nevymýšlejte falešné příběhy o tom, co všechno se vám stalo, aby vám členové z lítosti dávali více peněz.Váš vztah s klienty musí být založený na důvěře, nikdy neslibujte něco, co nemůžete splnit. Tak si udržíte členy dlouhodobě. Nikdy nepodceňujte nováčky.

PatriciaGoddess – Upoutávky/aktivita na neplaceném chatu. Povídání s členy na neplaceném chatuBýt všestranná, schopná se měnit pro potěšení různých klientů

ShayZvrácená a sexy stránka osobnosti před kamerou. Věnujte pozornost všem členům, i když nejsou registrovaní. Každý z nich je potenciální platící uživatel a ty můžeš být jeho “první láska”!

SeductiveGoddess1Všechno je to o přístupu! Návštěvníci, kteří hledají živé cam show, hledají interakci. Kdyby je zajímal jen dobrý vzhled, sledovali by obyčejné porno. Oni ale hledají živá děvčata, se kterými mohou komunikovat, takže ta živá atmosféra je to nejdůležitější.

 

 1. 6. ZNAČKA A MARKETING

Klíčové vlastnosti:
– obchodní duch
– propagace sebe samé
– sociální sítě
– budování stálé klientely

LucianŠiřte povědomí o své osobě, používání sociálních sítí a osobních stránek je zde nutností

PatriciaGoddessBudujte si stálou, loajální klientelu. Buďte aktivní na sociálních sítích

ShayObchodní duch – samy tvoříte svou vlastní “značku”, tak ji propagujte

SeductiveGoddess1Když začnete být v rámci své stránky populární (což znamená, že odvádíte dobrou práci), začnete si všímat, že se k vám vrací stále stejní návštěvníci a že se o vás chtějí dozvědět něco víc, protože jste živá, reálná žena, a ne jen nějaký statický objekt.

V tuto chvíli se vás fanoušci pokusí najít na Twitteru, Facebooku nebo Instagramu, je tedy důležité, abyste na těchto stránkách měly své účty. Hledají vás tam, aby zjistili, co děláte, kdo jste, když vypnete počítač. Protože se jim líbíte, zajímá je váš osobní život. Takže… kde bydlíte? Co studujete? Kolik je vám let? Co děláte právě teď? Zrovna se sprchujete? Co takhle se při tom vyfotit a zveřejnit to na Twitteru? Cestujete? Sdílejte to s nimi! Budou nadšení z toho, že vám budou blíž, i když jste zrovna off-line!

 

 1. 7. KREATIVITA

Dalším důležitým faktorem je kreativita, být originální/jiná, mít jedinečné zázemí, vzhled, styl, a tak dále.

 

 1. 8. KVALITNÍ FOTKY

SeductiveGoddess1Fotky jsou vaše vizitka, je to první věc, podle které si klienti vybírají. Takže je důležité mít je opravdu hezké a různorodé: od těch z webky až po profesionální. 

 

 1. 9. ANGLIČTINA

Všechny stránky jsou postavené na angličtině, kterou taky budete používat ke komunikaci se zákazníky. Pamatujte si, že jste mnohem více, než jen hezké tělo. Práce camgirl je taky intelektuální, je nesmírně důležité pracovat na vaší angličtině a dotáhnout ji na co nejlepší úroveň. Pokud je to jakkoli možné, snažte se používat zvuk místo psaní – klienti mají rádi, když s nimi modelky mluví!

 

 1. 10. VYBAVENÍ

Beatrice KadarDělat camgirl vám nevydrží navěky. Dřív, než se vaše frustrace přenese do vašich vystoupení, vymyslete plán B, C, D i E a ušetřete si nějaké peníze na horší dny. Člověk, který se cítí bezpečně, vždycky pracuje lépe, protože je uvolněný a nevysílá žádné negativní emoce.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...