Livechatforumlogo

Top Rated

Kdo si (ne)vydělá na tokenových (tipových) chatech?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

videostudioNa tokenových chatech, tedy těch, na kterých ve free zóně (neplacené části) dostáváte od klientů tipy (dýška), máte na rozdíl od normálních chatů větší jistotu výdělku. Je ale potřeba dát si pozor na to, kolik toho ve free ukážete.

Celá show ve free: nižší, ale zaručený výdělek

Pokud se rozhodnete, že ve free budete dělat celou show, musíte se naučit vyjednávat a nutit své klienty, aby vám co nejrychleji poslali vámi nastavené částky (platí tu: čas jsou peníze!). Ceny můžete orientačně zvolit podle ostatních modelek. Pokud zvolíte vyšší, musíte počítat s dotazy, proč vám nestačí méně. A naopak, pokud budete mít nižší ceny, mohou se objevit poznámky typu „jsi laciná děvka, to toho asi moc neumíš“. Neurážejte se; prostě jim dokažte, že stojíte za to, aby se vrátili i příště.

Při tomto způsobu za vámi bude chodit spousta čumilů, ale na některých chatech vás zařadí na začátek vyhledávání a mohou si vás všimnout klienti, kteří na dýškách ani v čase stráveném na privátní show nešetří.

Tato možnost má ale jednu velkou nevýhodu – někteří uživatelé, nejčastěji ti, co vám nikdy nic nepošlou, si vaši show mohou natočit a umístit ji na stránky se zdarma dostupným pornem. To, že servery blokují nahrávání videí, neznamená, že si vás nikdo nenatočí třeba mobilem.

Žádná nebo omezená show ve free: vyšší, ale nejistý výdělek

Tato možnost je sice náročnější, ale přináší nesrovnatelně vyšší zisky. Samozřejmě budete i méně atraktivní pro sprosté čumily a u svých klientů vzbudíte pocit exkluzivity. Ve free zóně musíte umět zaujmout, nalákat klienty do privátu, ale nesmíte taky nic přehánět. Pokud budete celou dobu ležet nahá, nebudou vás mít proč vysvléknout. Pokud si vezmete neforemné oblečení, budete protivná a nebudete se o ně zajímat, efekt bude stejný.

Klienti modelek tohoto přístupu jsou většinou muži, kterým chybí kontakt, kteří si chtějí i popovídat a svěřit se se svými problémy. Samozřejmě jim jde i o sexuální vzrušení, protože mají nefunkční partnerské vztahy nebo jsou sami, ale někteří se to stydí přiznat. Pokud si s vámi budou rozumět, vy si zapamatujete jejich trápení (dělejte si poznámky!), budou se k vám vracet a třeba vám i pošlou dýško za to, abyste zůstala oblečená. Komunikace s takovými klienty je ale psychicky dost vyčerpávající, protože mívají tak smutné problémy, jaké jste si do té doby nedovedla představit.

Samozřejmě se s nikým bavit nemusíte, nemusíte se ve free zóně vysvlékat vůbec, ale o to těžší a nejistější budete mít výdělek.

Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...