Livechatforumlogo

Top Rated

Kalhotkomat: Prodáte tu nejen voňavé prádlo! – Rozhovor 1. část

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Použité prádlo? Cenná komodita – to asi tušíte! Setkali jste se někdy na chatu nebo i naživo s člověkem (klientem), který měl tu zvláštní úchylku: fetišismus na použité prádlo všeho druhu a nejen to? Je to poměrně časté a zejména ten, kdo se setkává s pasivními, submisivními partnery a klienty, se s ní může setkávat častěji. A víte o tom, že u nás existuje web, na kterém můžete své použité spodní prádlo prodat naprosto anonymně a diskrétně? A to celkem za dost?

Kolik si vydělám?

Nejúspěšnější prodávající na Kalhotkomatu si prý vydělají i desetitisíce měsíčně. Ale i jako občasný přivýdělek je to prý fajn. Ale, také se lze dočíst na různých místech, že i přes anonymitu jsou tu různá rizika. Zneužitelné DNA a cokoliv dalšího. Je to skutečně tak a jak je to výdělky?

Půjdeme přímo ke zdroji. Zeptáme se na to spoluzakladatele Mirka Řehoře…

LivechatForum: Obchod probíhá takto: prodávající ani kupující nezná adresu toho druhého, celý obchod jde v podstatě přes Kalhotkomat včetně následné platby. Potud je vše dokonale zabezpečeno. Ale v jakémsi varujícím článku v médiích bylo uvedeno, že – „uživatel má vaše DNA a může Vás vydírat“. Skutečně to je tak velké riziko? Stojí někomu za to dávat zkoumat DNA na použitém prádle?

Kalhotkomat: Upřímně – nevím. Stejné riziko, možná ještě větší, je se v restauraci dotýkat skleniček a příborů. Tam také zanecháte svou DNA. Zároveň vás ještě obsluha viděla. Ale bude vás někdo vydírat? Riziko u nás je podle mě ještě daleko nižší. Reálně v podstatě žádné.

LivechatForum: To je pravda, takže zbytečné strašení? A řekněme, dívky/ženy, které by se odvážily prodávat své prádlo na vlastní pěst přes inzerát, odradil byste je a případně proč?

Kalhotkomat: Neodrazoval bych je. Každý si musí zvážit cenu a riziko sám. U nás sice slečna zaplatí poplatek z objednávky nám – za celý servis. Na druhou stranu má jistotu platby, anonymity a tak dále.

LivechatForum: Dívky (ale i muži) u vás mohou prodat nejen použité prádlo, ale i jiné „zdroje slasti“ pro určité skupiny lidí (výměšky všeho druhu, obuv, děvčata prodávají i svůj anonymní kontakt, čas, „hraní si s klientem na dálku“ nebo své povídky). Co zpočátku existence Kalhotkomatu nebylo, co v poslední době zažívá nečekaný rozmach?

Kalhotkomat: Největší rozmach zažívají videa. Samotné nás to překvapuje a zároveň i těší. Při tom, jak je internet zaplaven pornem zdarma, je zajímavé, že „amatérská“ videa jsou takto žádaná i za peníze.

LivechatForum: A čím vás třeba překvapily dívky, ženy, s jakým různým zbožím přišly a ono se chytlo?

Kalhotkomat: Chápu, kam míříte. Rád bych Vám nějakou pikantnost řekl, ale nic překvapivého se nechytlo. Top prodávané kategorie stále jsou kalhotky a ponožky. Mně osobně trochu překvapilo, že například o podprsenky moc zájem není. Ale je to logické – ta vůně u nich není tak výrazná.

LivechatForum: Vida! Přitom pro nás holky jsou podprsenky možná ještě důležitější… 😊 Vrátíme se ale k dívkám na livechatu. Někdy se  s žádostmi o prádlo setkávají, lze takový obchod uskutečnit i přes Vás?

Kalhotkomat: Určitě. Prodej prádla je stále náš primární byznys cíl.

LivechatForum: Tak to je skvělé propojení.  Tak základ známe… a v druhém dílu rozhovoru s Kalhotkomatem se podíváme na pikantnější téma, pod pokličku klientů!

Těšme se napříště!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...