Livechatforumlogo

Top Rated

Jste správný typ na online společnici?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Tento článek bude zaměřen zejména na dívky, které uvažují o vstupu do světa virtuálního sexu, do světa livechatu a všeho, co ho obklopuje. Statistiky hovoří o tom, že každá druhá dívka minimálně jednou v životě vážně uvažuje o tom, že by si vydělávala právě livechatem, většinou však zůstane jen u myšlenek, možná ze strachu, možná z pocitu hanby. Pokud ale přeci jen nenecháte myšlenku spát, možná vám následující řádky usnadní rozhodování. Jste typem, který by se uživil prací na livechatu? Co pro to potřebujete?

1.) Správná nátura
Online společnice by měla mít tři základní vlastnosti: otrlost, odvahu a otevřenost. To ostatní se dá naučit časem. Může se stát, že na různých chatech narazíte na zvláštní individua. Nesesypat se ze zjištění, že mužský svět je plný charakterů zvrácenějších, než si umíte vůbec představit, je občas umění. Křehkým povahám se proto výdělek na livechatu právem nedoporučuje. Ideální je dívka, která má zdravou dávku sebevědomí (nebo umí předstírat, že jej má), taková, která se klientem nenechá zahnat do kouta a zároveň jeho touhy neodsuzuje, ba naopak je bez zaváhání dokáže splnit tak, že v něm zanechá dojem oboustranného potěšení, není jen hloupou naivkou, co roztáhne nohy, ale během první minuty navodí dojem (byť falešné) intimity a zvládne se před kamerou naprosto uvolnit. A co víc, uvolní i toho na druhé straně. Pohyby, gesta a úsměvy jsou už jen druhotnou a snadno naučitelnou pomůckou ke zlepšení celkové performance.

2.) Čas a prostor
Muži, kteří na livechatu platí dobře, nebývají perverzní jedinci, které zajímá jen vzhled a povolnost společnice. Naopak jde většinou o muže, kteří si potrpí na určitý etický standart a jde jim i o komunikaci a celkový dojem. Ten utváří i prostor, ze kterého daná žena vysílá. Ač se to nezdá, celá filozofie ohledně livechatu je mnohem složitější, než si kdo umí představit. Příjemné pozadí, postel, hezké prádlo, dívčí pokoj – ano, i na to se hledí. A chcete-li se jako společnice ve své profesi posunout na vyšší level, je třeba na sobě pracovat a zlepšovat i detaily. Co se týče času, nikdy nevyděláte na chatu tolik, pokud bude vaše pracovní doba nepravidelná. Jakmile si začnete budovat klientelu, jde už o jistý závazek a proto si vymezte přesné denní úseky, které na chatu budete strávíte. Že by společnici na livechatu nikdy neměly rušit vnější vlivy (jako je třeba hlučný spolubydlící), snad ani není potřeba zmiňovat.

3.) Jazyky
Naučení se cizímu jazyku na komunikační úrovni je nespornou výhodou na všech livechatových serverech. A i když nejste zrovna génius přes jazyky, touto přirozenou cestou jde vše stokrát snáz než ve škole. Opět jde v tomto směru hlavně o odvahu. Strach mluvit, strach z chyb, obavy z jazykové bariéry a podobně – to všechno vás může na chatu zničit už na úplném začátku. Pokud o sobě víte, že nevymáčknete ani pozdrav anglicky a jste nervózní už jen z pomyšlení, že budete muset někomu odpovídat v celých větách, raději to vzdejte. Představte si třeba, že po vás časem možná bude požadováno i něco víc, třeba sexting. Troufnete si na to?

Toto jsou tři hlavní kritéria pro úspěch v livechatu, nejedná se však o jediná tři dogmata, kterými je třeba se řídit. Mimo jiné také zkušenější společnice doporučují nováčkům zachovat diskrétnost, pokud máte problém udržet své livechat alter ego pod pokličkou před často nekompromisně odsuzujícím okolím, zvažte, zda vás časem nebude tížit touha se někomu svěřit. A vypuštěná informace se už těžko bere zpět, mnoho dívek si tak doslova zruinovalo osobní život, i když se livechatem vlastně prostituce nedopouštíte, málo kdo i v dnešní moderní době dokáže tento typ výdělku pochopit. Splňujete-li vše z výše popsaného, nelze než popřát hodně síly a úspěchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...