Livechatforumlogo

Top Rated

Jsem krásnější a chytřejší než ostatní modelky aneb jak pracovat s nedostatkem sebevědomí

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

kinky girlJedna z nejdůležitějších věcí pro práci na livechatu je vlastní přístup ke své osobnosti a svému tělu. Jako modelka jste ze strany klientů vystavena velkému tlaku, který vás donutí pochybovat i nad částmi těla, které jste předtím považovala za krásné nebo si jich ani nevšimla. Musíte se naučit tyto pochybnosti ihned vypouštět, jinak hrozí hned několik problémů, neúspěchy nebo ukončení této práce.

Anonymní prostředí internetu propůjčuje falešnou odvahu lidem, kteří si potřebují léčit své komplexy a pokud se dostatečně nevyřádili v diskuzích pod články bulvárních deníků, dost možná se s nimi potkáte při vašem vysílání. Myslete na to, že přišli, aby viděli vaši špatnou reakci na živo – takže se jim tuto radost snažte nedopřát. Hlavně nové modelky musí čelit četným útokům těchto ubožáků.

A co je na mně nejkrásnější?

Před prvním vysíláním byste si měla ujasnit, co se vám na vašem těle líbí a na tyto části soustředit pozornost. Pokud sledujete ostatní modelky, nepřemýšlejte o tom, co mají hezčí než vy, ale že vy máte něco krásnějšího. Smiřte se se svým tělem, protože pokud ho budete nesnášet, klienti to poznají a dají vám to sežrat. Pamatujte na to, že drtivá většina klientů si vás vybrala právě kvůli tomu, jak vypadáte, ne kvůli tomu, co vám chybí. Netušíte, co na vás muži obdivují? Nezoufejte, klienti vám to rádi a bez vyzvání řeknou.

Trénink: jsem sexy, i když jdu s odpadky

Poté, kdy si ujasníte, co přesně je na vás sexy, myslete na to i v době, kdy nevysíláte. Například, pokud to jsou nohy, noste co nejvíc sukně a podpatky a sledujte reakce náhodných kolemjdoucích. Těšte se z obdivných pohledů mužů a závistivých úšklebků žen, protože právě při této kombinaci pozornosti poznáte, že to děláte dobře. Stejně tak by vás měla těšit žárlivost ze strany ostatních modelek na chatu – jestliže navíc zaútočí, vážně je ohrožujete.

Doma mám krásnou, ale blbou X je chytrá, ale ošklivá

Se zadanými klienty je víc práce, než s těmi, kteří jsou opuštění. Buď mají doma ženu, která je hezčí než vy a potom musíte projevit víc ze své osobnosti. Nebo je jejich žena inteligentní a muž si chce jen „spravit oko“. S takovými klienty si nejdřív musíte promluvit, abyste zjistila, na čem jste, a poté ho musíte přesvědčit ne o tom, že jste lepší než žena, co má doma (na tu si i přes všechny negativa může sáhnout), ale že jste krásnější a inteligentnější než ostatní modelky. Pokud ale věnujete čas přesvědčování, měla byste si být jistá, že si vás muž může dovolit odměnit.

Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...