Livechatforumlogo

Top Rated

Jak zvednout výdělky na livechatu?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Vysíláš a stále to není ono? Máme pro tebe pár tipů, jak zvednout výdělky, ale také kvalitu tvého vysílání. Dobrý výdělek totiž nejen motivuje k větší aktivitě a samovolným nápadům, ale také čím více vyděláš, tím více tě automaticky livechat propaguje pro své klienty.
A jsi snáze dostupná. A víc klientů znamená také víc výdělků!

Jasně tedy platí, že aby sis na livechatu vydělala víc, potřebuješ se dostat mezi úspěšné. Být mezi TOP. To rozhodně platí na českých livechatech i na většině (méně navštěvovaných) zahraničních. Více navštěvované livechaty dají vydělat i při průměrných výsledcích, ale většinou tu musíte strávit víc času.

 

A tady jsou TIPY a dobré rady:

KVALITNÍ OBRAZ a rychlý internet
Pořiďte si dobrou kameru nebo webkameru. Vysílání v HD by dnes mělo být samozřejmostí a klienti je jednoznačně preferují. Stejně tak je nutností kvalitní vysokorychlostní internet, aby se váš obraz nesekal (a také případně umožňoval vysílání na více livechatech zároveň).

 

MILÁ NÁLADA a hezké prostředí
Vodíte si klienty do své místnosti, ve které musí být dobrá nálada. Nebo nálada jedinečná. Tomu přizpůsobte prostředí, ve kterém vysíláte (nebo výsek, který je vidět na kameře). Měňte témata, měňte nálady, buďte něčím typická. Klienti jsou často staromilci, a i když rádi zkouší nové modelky, ke starým dobrým, se nejraději vrací.

 

KOLIK HODIN DENNĚ
Bez tabu můžeme říci, že ideální čas na vysílání je 5 – 8 hodin denně, abyste dosáhla patřičných průměrných výdělků a dosáhla tak snadněji na bonusy za vysílání, odměňované pozice samotným provozovatelem livechatu.
Je dobré vysílat pravidelně, v pravidelný čas – aby vás klienti snadno našli. Vyplňte si vysílací hodiny ve svém profilu a nastavte svým klientům SMS upozornění, umožňuje-li to provozovatel livechatu.

 

HEZKÁ ČEŠTINA i angličtina
V jazyce, kterým komunikujete, byste měla být mistr. S jednoduchými frázemi si už nevystačíte, pokud se chcete odlišovat! Nastavte si i tady jisté charisma a „svou tvář“.

 

VEČER NEBO DOPOLEDNE?
Oboje má své výhody. Ráno je méně konkurence a výdělky mohou být větší, i když je klientů méně. Večer je častokrát neporovnatelně větší konkurence, ale přichází i více klientů.

 

AKTUÁLNÍ FOTO z kamery na náhledovce
Lákavé pro klienty může být, když si změníte profilovou fotku a pokaždé bude shodná s tím, co klient uvidí, když rozklikne váš chat. Ví, do čeho jde!

 

Máte nějaké vlastní tipy pro zvýšení výdělků?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...