Livechatforumlogo

Top Rated

Jak začít s livechatem?

/ 4 Komentářů / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Najděte si vhodné prostředí

 • Postačí vám malá útulná (uklizená :-)) místnost, v níž nebudete rušeni.
 • Nejideálnější je ložnice, abyste mohli svou show předvádět z postele. Postel ale není nezbytná, můžete vysílat i z gauče či křesla.
 • Důležité je dostatečné osvětlení a jeho správné rozmístění, aby na vás nevrhalo nežádoucí stíny.

 

 Pořiďte si dobrou techniku

 • Základem úspěchu je výkonný počítač. Díky snadnější manipulaci se lepším jeví ne příliš starý a ne příliš malý notebook. Operační paměť by měla činit alespoň 1 GB.
 • Klíčová je rychlost internetového připojení, kterou si můžete ověřit například na speedtest.net. Při testu sledujte rychlost uploadu, která by měla činit minimálně 500 kb/s. Čím rychlejší upload, tím lépe pro vás.
 • Mnohdy se také vyplatí investovat do kvalitní webkamery. Nejčastěji se doporučuje značka Logitech.

Registrujte se na livechatový server

 • Registrace je samozřejmě zdarma, přesto si dobře prostudujte podmínky daného livechatového serveru. Pro začátečníky se často doporučuje server BongaCams nebo Chaturbate.
 • Při registraci budete muset poskytnout své osobní údaje, údaje o platbě a ofotit svůj doklad totožnosti. Tyto informace jsou důvěrné a pochopitelně se nezveřejňují.
 • Nakonec si vytvoříte vlastní profil a budete moci nahrát i své fotografie.

 

Registrace internetové peněženky a způsob vyplácení

 • Klasická platba na váš účet se příliš nepoužívá a zvolit platbu šekem není bezpečné a nedoporučuje se. Peníze by se k vám také nemusely nikdy dostat.
 • Daleko oblíbenější jsou platební karty Payoneer nebo Paxum. Každý vám z různých důvodů doporučí jinou z těchto internetových peněženek, nejdříve si proto dobře prostudujte, jaké má ta která výhody a nevýhody. Návod k založení internetové peněženky naleznete na těchto stránkách v pravém sloupci v sekci „Návody a doporučení“.

Rady do začátku

Dostatek sebevědomí a sexy doplňky jsou hlavní

 • Livechatová modelka (nebo model či pár) nemusí mít dokonalé míry, ani určitý věk (je-li starší osmnácti let). Důležitější je osobní kouzlo, psychická odolnost a schopnost upoutat pozornost.
 • Vyberte si oblečení, které dokáže zákazníka nažhavit a zároveň se v něm budete příjemně cítit. Krajkovou podprsenkou a kalhotkami nic nezkazíte.
 • Klienti se rádi podívají i na to, jak si užíváte s různými erotickými hračkami a je tudíž dobré omrknout sexshopy a nějakou drobnost si pořídit. Pokud se v sexshopech nevyznáte, snad v každém větším městě se najde prodejna Erotic City. Samozřejmě není třeba nikam chodit, stačí si objednat zboží přes internet. Mým osobním favoritem je ale sexshop.cz.

 

Nebojte se jazykové neznalosti

 • Camgirl si většinou chce zachovat své soukromí a nastaví si na livechatu blokování země, z níž pochází. Následně komunikuje pouze s cizinci a je proto potřeba, aby ovládala alespoň základy angličtiny nebo němčiny, a to zejména v psané formě.
 • Pokud máte z komunikace v cizích jazycích obavy, používejte překladač translate.google.cz.
 • Zpravidla se užívají jednoduché fráze, které se stále opakují a snadno si je zapamatujete.

 

Pracovní doba

 • Pracovní doba závisí pouze na vás a nikdo vás nemůže do práce nutit. Chcete-li si ovšem skutečně vydělat, je potřeba se jí věnovat minimálně 30 hodin týdně. Zjednodušeně platí, že čím častěji jste online, tím větší máte šanci vydělat.

 

Spolupráce s livechatovými studii

 • I když to celé vypadá jednoduše, konkurence je velká a mnoho začínajících „samostatných“ modelek je bezradných a po několika málo zkušenostech s livechatem znechuceně končí. Pokud si nejste jistí, je lepší i při vysílání z domova využít služeb studia, které vám poradí   a zároveň se postará o vše potřebné. Kamenná studia pak poskytují prostory pro vysílání i veškeré vybavení.

 

Vše ostatní už záleží jen na vás :-).

Fotografie: © doom_sellers, www.flickr.com


 1. Napsal: margaretka

  Ahojte kočky, ktoré robia livechat už dlhšiu dobu, skúsené. Pred pár dňami som sa zaregistrovala na LJ, chcem si len od Vás overiť, potvrdiť či je to dobrý livechat, pretože vysielam nejaké 4dni, snažím sa pravidelne a nejak to tam nejde. Predtým som livechat nerobila. Základy AJ viem, technické vybavenie mám, až na dobré svetlo, ktoré si plánujem zlepšiť. Zatiaľ neuspievam, pravdepodobne je to preto, lebo je to v začiatku, začiatky sú ťažké, a treba asi len trpezlivosť a vysielať pravidelne. Chcela by som vedieť váš názor. Dakujem a pekný deň 🙂 Margaret

 2. Napsal: Petra

  Všechno podstatné máš vypsáno v článku výše. Trpělivost, pravidelné vysílání, dobrá technika, marketing atd. Je toho hodně, co musí modelka zvládnout, a i tak je těžké prorazit. Já začínala před 6-ti lety a už tehdy mi připadalo, že je velmi pozdě. Co se děje na chatech dnes, není třeba komentovat

 3. Napsal: marika

  Ahoj všem,jedu už pár měsíců – chtěla bych si udělat živnosťák – můžete mi někdo poradit co jak ,kde je potřeba vyřídit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...