Livechatforumlogo

Top Rated

Jak propagovat vlastní Skype show

/ 2 komentáře / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

skype sexModelka, neboli sender, která se rozhodne pro samostatné vysílání své show např. přes Skype, musí počítat s tím, že pokud chce mít na svém privátním vystoupení vysokou návštěvnost, musí si průběžně dělat důkladnou propagaci, jinak o ní nebude nikdo vědět. Vytvářet si reklamu je časově a mnohdy i finančně náročné, ale rozhodně se to vyplatí. Omezit se jen na spamování chatů s erotickou tématikou je sice jednodušší, ale i méně produktivní. Pokud to s livechatem myslíte opravdu vážně, je potřeba se velice důkladně věnovat své prezentaci a dát o sobě na internetu vědět. Vhodné je například zadávání inzerátů na inzertní servery, přičemž mnoho z nich, a to i těch dobrých, je zdarma. Pro dobrou propagaci je také velice důležité zvolit si pěkné a dobře zapamatovatelné skype jméno – nick. Neopomenutelnou částí dobré prezentace modelky jsou i soukromé stránky, na kterých se modelka – sender pěkně popíše, vloží na ně pár svých vnadných fotografií, sdělí svůj nick a např. i čas, kdy bývá k zastižení. Fotečky by měly být takové, aby dokázaly nalákat návštěvníka ke shlédnutí show, ale zase ne tak intimní, aby ukazovaly příliš mnoho detailů z modelčiných intimních partií.

Další výbornou metodou jak nalákat potenciálního klienta, je i důsledná emailová komunikace. Řečeno jinými slovy, je velice důležité denně kontrolovat emailovou schránku a včas odpovídat případným zájemcům o vaši privátní show. To je velice důležité, neboť na email vám píší převážně zájemci, kteří se o vás dozvěděli z inzerce. Mnoho z nich si vás sice rovnou vyhledá na skypu, ale jsou i takoví, kteří odpovídají přes odpovědní inzertní automat a očekávají, že jim odepíšete přes email. Když už si dáte tolik práce se zadáváním inzerátů, pak pro vás jistě nebude problém odpovědět i na pár emailů. Pokud se chcete ještě lépe zviditelnit, pak je dobré zaregistrovat se na stránkách, které se věnují právě tématům livechatu a pomocí diskusního fóra si vytvářet livechatovou historii. Na těchto stránkách bývá možnost, uvádět odkazy na své stránky i skype, což je pro vás další možnost, jak o sobě dát vědět. Mějte vždy na paměti, že nejlepší PR je vybudovaní dobré značky – jména. Bude-li vaše show kvalitní, budou vás klienti rádi opakovaně kontaktovat a hlavně, budou na vás dávat dobrá doporučení a odkazy.


  1. Napsal: veronika

    ahoj s tim skypem se mi to zda zajimave ,pracuji na livechatu 2 roky ale pouze na nudechatech…..skype by taky nebyl spatny protoze spousta zakazniku se me na nej pta….ale nejak s tim nemam zkusenost a tak by me zajimalo jak to s tim skypem je hlavne take jak vlastne za ten skype plati,jakou sazbu a jak se penize dostaji ke me,jak mam proste jistotu ze tu mou schow opravdu zaplati…dekuji

    • Napsal: admin

      Skype využívají především nezávislé modelky,které nevysílají přes livechatové servery. Livechaty ve svých podmínkách něco takového pochopitelně striktně zakazují. Peníze za skypeshow se inkasují přes různé internetové peněženky, často i přes PayPal, který ovšem rovněž netoleruje platby za erotiku. Takže je otázkou, zda se těch pár přivydělaných korun za to riziko vyplatí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

2

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**1
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...