Livechatforumlogo

Top Rated

Jak propagovat vlastní Skype show

/ 2 Komentářů / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

skype sexModelka, neboli sender, která se rozhodne pro samostatné vysílání své show např. přes Skype, musí počítat s tím, že pokud chce mít na svém privátním vystoupení vysokou návštěvnost, musí si průběžně dělat důkladnou propagaci, jinak o ní nebude nikdo vědět. Vytvářet si reklamu je časově a mnohdy i finančně náročné, ale rozhodně se to vyplatí. Omezit se jen na spamování chatů s erotickou tématikou je sice jednodušší, ale i méně produktivní. Pokud to s livechatem myslíte opravdu vážně, je potřeba se velice důkladně věnovat své prezentaci a dát o sobě na internetu vědět. Vhodné je například zadávání inzerátů na inzertní servery, přičemž mnoho z nich, a to i těch dobrých, je zdarma. Pro dobrou propagaci je také velice důležité zvolit si pěkné a dobře zapamatovatelné skype jméno – nick. Neopomenutelnou částí dobré prezentace modelky jsou i soukromé stránky, na kterých se modelka – sender pěkně popíše, vloží na ně pár svých vnadných fotografií, sdělí svůj nick a např. i čas, kdy bývá k zastižení. Fotečky by měly být takové, aby dokázaly nalákat návštěvníka ke shlédnutí show, ale zase ne tak intimní, aby ukazovaly příliš mnoho detailů z modelčiných intimních partií.

Další výbornou metodou jak nalákat potenciálního klienta, je i důsledná emailová komunikace. Řečeno jinými slovy, je velice důležité denně kontrolovat emailovou schránku a včas odpovídat případným zájemcům o vaši privátní show. To je velice důležité, neboť na email vám píší převážně zájemci, kteří se o vás dozvěděli z inzerce. Mnoho z nich si vás sice rovnou vyhledá na skypu, ale jsou i takoví, kteří odpovídají přes odpovědní inzertní automat a očekávají, že jim odepíšete přes email. Když už si dáte tolik práce se zadáváním inzerátů, pak pro vás jistě nebude problém odpovědět i na pár emailů. Pokud se chcete ještě lépe zviditelnit, pak je dobré zaregistrovat se na stránkách, které se věnují právě tématům livechatu a pomocí diskusního fóra si vytvářet livechatovou historii. Na těchto stránkách bývá možnost, uvádět odkazy na své stránky i skype, což je pro vás další možnost, jak o sobě dát vědět. Mějte vždy na paměti, že nejlepší PR je vybudovaní dobré značky – jména. Bude-li vaše show kvalitní, budou vás klienti rádi opakovaně kontaktovat a hlavně, budou na vás dávat dobrá doporučení a odkazy.


  1. Napsal: veronika

    ahoj s tim skypem se mi to zda zajimave ,pracuji na livechatu 2 roky ale pouze na nudechatech…..skype by taky nebyl spatny protoze spousta zakazniku se me na nej pta….ale nejak s tim nemam zkusenost a tak by me zajimalo jak to s tim skypem je hlavne take jak vlastne za ten skype plati,jakou sazbu a jak se penize dostaji ke me,jak mam proste jistotu ze tu mou schow opravdu zaplati…dekuji

    • Napsal: admin

      Skype využívají především nezávislé modelky,které nevysílají přes livechatové servery. Livechaty ve svých podmínkách něco takového pochopitelně striktně zakazují. Peníze za skypeshow se inkasují přes různé internetové peněženky, často i přes PayPal, který ovšem rovněž netoleruje platby za erotiku. Takže je otázkou, zda se těch pár přivydělaných korun za to riziko vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...