Livechatforumlogo

Top Rated

Inspirace pro web show z filmů a seriálů

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

denik nymfomanky

Existuje řada filmů i seriálů, které se věnují buď přímo live chatům, nebo skutečným prostitutkám. I z nich si ale může vzít modelka pracující na live chatu poučení.

Román pro muže: jak naivní live chatová modelka ke štěstí přišla

Film z roku 2010 vznikl podle stejnojmenné knihy Michala Viewegha. Můžete se podívat na to, jak je možné dopadnout, pokud dovolíte, aby někdo mohl sledovat vaši live show na vlastní oči (nejen na monitoru). Hrdinka je představena jako jednodušší dívka, ale rozhodně ne jako úplně hloupá žena: ví, čeho chce dosáhnout a ví, jak toho dosáhnout (např. se umí pěkně upravit a ovládá zacházení s muži – což je důležité i pokud se s klienty nikdy nesetkáte tváří v tvář).

Zoufalé manželky (Desperate Housewives): k penězům z web show díky podnikavé domácí

Na začátku sedmé řady tohoto seriálu se jedna ze Zoufalých manželek, Susan, dostane do finančních potíží. Díky nové domácí se dostane k specifickému druhu web show (před kamerou uklízí v erotických oblečcích). Kromě nových triků, které můžete od Susan odpozorovat, epizody nabízí i pohled na žárlivost ostatních modelek nebo situaci, kdy se o její práci dozví okolí.

Tajný deník call girl (Secret Diary of a Call Girl): vyprávění o prostituci samotnou call girl

I když je prostituce dost odlišná od web show, přece jen nějaké podobnosti si modelky s „profesionálními společnicemi“ přiznat musí. Tento anglický seriál ukazuje život prostitutky, která není nijak oslnivě krásná, ale ví, jak se má postarat nejen o sebe, ale i o klienta. Pro oddělení osobního a profesního života používá dvě identity – sami se můžete podívat, jak úspěšná v tom je.

Deník nymfomanky (Diario de una ninfómana): od zjištění o své nymfomanii až k prostituci

Španělský film s rozporuplnými recenzemi budete mít možná chuť vypnout, ale i tady se dá najít jistá paralela se světem livechatů. Minimálně taková, že překročit hranici od zábavy k práci (= od virtuálního k reálnému) nemusí být vždy ten nejlepší nápad (hrdinka předchozího seriálu na rozdíl od této umí být profesionálkou, i když si obě sex užívají).

Pretty Woman: podívejte se znovu livechatovýma očima

A na konec jedna spíše pohádková klasika na odlehčení. Zkuste se na ni tentokrát podívat očima livechatové modelky: co Vivan chybělo, aby mohla být Edwardův doprovod do opery nebo na dostihy? A naopak, co mu mohla dát, že se do ní nakonec zamiloval?

Hezkou podívanou.

– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...