Livechatforumlogo

Top Rated

Dvě tváře camgirls

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

divka s maskouAno, jsem Cam Girl a mám sebeúctu (zpověď zahraniční Cam Girl)

Představte si ženu: je mladá, na vysoké škole studuje dva obory, tvrdě pracuje od prvního semestru, a pracuje v několika školních organizacích. Celkově je to dobrý pracant.

Co si myslíte o této osobě? Řekli byste, že je úctyhodná? Že je dobrý člověk a má hodnotu?

Představte si jinou ženu, která pracuje jako Cam girl. Muži platí, aby si s ní mohli online popovídat. Někdy to zahrnuje i řeči o sexu.

Co si pomyslíte o ní? Že nemá sebeúctu? Dokonce by se měla stydět za svou volbu povolání?

A co kdybych vám řekla, že první a druhá dívka je jedna a ta samá? To je moje realita. Jsem vysokoškolačka, která má cíle a touhy, a zároveň si online povídám s muži, kteří mi za to platí.

Stala jsem se Cam Girl před rokem kvůli neočekávané rodinné nouzi; rozhodla jsem se, že je to nejlepší cesta, jak se stát finančně nezávislou. Než jsem se stala Cam Girl, nikdy předtím jsem si nemyslela, že bych mohla něco takového dělat. Myslela jsem si, že je to degradující. Ve druhém roce studia jsem potkala ji, která byla o této práci úplně otevřená. Byla jsem zvědavá a ptala se jí na práci. Ale až jsem s touto prací sama začala, zjistila jsem, že to není to, co jsem si myslela, že to bude.

Samozřejmě, práce je částečně sexuální. Muži platí za to, aby mě viděli se vysvléknout před kamerou, nebo chtějí mé svůdné fotky. Ano, samozřejmě mě muži prostě chtějí jako zboží; je to vzájemně výhodná výměna a to je vše. Ale s jinými to není jen o sexu nebo chtíči. Někteří z nejlepších lidí, které jsem během webkování potkala, byli muži, kteří chtěli jen s někým kontakt. Někteří muži mě ani nechtějí vidět nahou. Šílené, že? Mluvila jsem s těmito muži o politice, filozofii, hudbě, filmech a vším mezi tím. Tito muži se ptali na můj život, na to, jak jde škola. Někteří vyslechli moje problémy.

Ale je tu problém s tímto životním stylem, opravdu to lidem nemůžu říct. Ze stejného důvodu, z jakého toto píšu anonymně, používám pseudonym a blokuji stát, kde žiji i všechny okolní země a ty, kde někoho znám. Nechci to nikomu vysvětlovat.

Necítím stud kvůli tomu, co dělám, ale společnost říká, že bych měla. Společnost říká, že má hodnota je v mém těle a v tom, co s ním dělám. Zřejmě lidé věří, že vysvlékat se znamená, že nemáte žádnou sebeúctu a proto si žádný respekt nezasloužíte. Ale přísahám, že se mám ráda. Kdybych nemilovala své tělo nebo sebe, nemohla bych tohle dělat.

Je smutné, že společnost vidí ženy tímto způsobem. Jsem vysokoškolačka; kdybyste mě potkali, pravděpodobně byste si mysleli, že jsem nezávislá, odhodlaná, tvrdě pracující. Ale kdybyste věděli, že trávím některé noci povídáním si s muži po internetu, všechny tyto vlastnosti by letěly z okna. Proč? Protože se svlékám? Je to opravdu to, o co jde?

Jsem Cam Girl a mám sebeúctu a hodnotu. Společnosti by neměla určovat, zda se mám stydět nebo mi diktovat, co mám dělat se svým tělem. Proč je něco, co shledávám tak posilujícím a osvobozujícím, něco, co by mělo otřást s pozitivním pohledem na mě?

Zdroj: http://thoughtsonliberty.com/yes-i-am-a-cam-girl-and-i-have-self-respect

– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...