Livechatforumlogo

Top Rated

Dobré vztahy s klienty – ZÁKLAD!

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Už vás zase ti chlapi na livechatu štvou, že máte chuť odejít? Pojďte si je vycvičit! Není divu, že po nich chcete hodit střevíčkem, podpatkem napřed – kolikrát. A jistě si tím projde každá modelka a každá má někdy pocit, že toho má tak akorát už dost!

Je to prostě virtuální svět a muži si tu obecně schovaní za bezpečím monitoru a v naprosté anonymitě jednoduše dovolí víc.

 

Co ale dělat, když dobré vztahy s klienty jsou základ

A navíc některé livechat chování modelek sledují a nevhodné chování odmění sankcí. Klienti samotní si též mají možnost stěžovat. Nedá se nic dělat, úsměv na tváři je nutný, jisté hranice ale také. O tom, jak si poradit s otravnými klienty tu už článek byl, pojďme se podívat na to, jak si vycvičit ty nové, nadějné nebo ty ze zásady dobré.

Už jen proto, abyste se na ně při každém vysílání těšily, a oni se k vám vraceli.

 

Pište si poznámky o tom, co vám říkají…

Online do jejich profilu nebo na papír, je to jedno. Ale napište si pár poznámek o tom, s kým jste si toho dne o čem povídali. Dvě tři hesla postačí pro oživení paměti, zvláště, vidíte-li, že dotyčný se k vám rád vrací. Potěší ho, když navážete na hovor tam, kde jste (včera) přestali. Prohloubí to vaši důvěru a dá se říci, že tím velmi eliminujete to, že na vás klient bude hrubý a sprostý.

 

Blokace s úvahou

Blokujete-li někoho, protože už překročil hranice, vždy to dělejte s rozvahou a uveďte důvod, pokud to chat vyžaduje. Stále platí, že to JE případný budoucí klient a že šanci si zaslouží dostat, byť třeba jako nováček jen testuje, co všechno modelky vydrží a která má nejpevnější nervy. Pokud je chronický „výtržník“, pryč s ním!

 

SMS upozornění

Nabízejte, pokud nabízí i chat sám, možnost na upozornění po emailu, SMSkou, když jste online. I kdyby klient nedorazil, je pro něj příjemné vědět, že nyní jste zrovna k dispozici. Muži mají rádi, když vědí, kde „jejich dámy“ jsou.

 

Plňte přání z vysílání do vysílání

Myslete na drobnosti. Plňte klientům drobná přání, která vás nic nestojí, neobtěžují vás, naopak zkvalitňují vaše vysílání a nabízejí nápady. Ptejte se, co by rádi viděli – a pak to splňte, vezměte si jejich oblíbenou barvu prádla, přiberte do party jejich oblíbené hračky (ať je lákají ke kliknutí na PVT), ovoce, zeleninu, rtěnky, vždyť drobností, které vzrušují a budí fantazii, je mnoho. A co klient, to jiné fantazie. Nechte se jimi inspirovat a dejte jim pak vědět, že jim přání plníte!

 

TIP: Zamknutá videa k prodeji jsou také dobrou možností, jak klientovi splnit jeho fantazii, i když s vámi nemůže zrovna být. Splňte mu ji – a pak mu nabídněte video ke koupi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

3

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***1
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...