Livechatforumlogo

Top Rated

Co je to livechat?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Livechat,v našem případě zejména erotický livechat(nebo taky videochat,cybersex atd.), je oblíbená forma internetové zábavy,kdy spolu za pomoci PC a kamery s mikrofonem komunikují dva nebo více lidí. Může být zdarma,jen pro zábavu,ale nejčastěji se jedná o placenou službu,kdy na jedné straně modelka,anglicky camgirl(ale někdy taky muž,pár nebo dokonce skupina),poskytuje své služby zákazníkovi na straně druhé. Vše se děje pouze prostřednictvím kamery a nedochází k zádnému přímému kontaktu. Nikdo ze zúčastněných ani nezná pravou identitu ostatních. Anonymitu zajišťují přezdívky a pokud někdo dobrovolně neodhalí své pravé údaje,není třeba se obávat nějakého vystopování v reálném životě. Ačkoli se mnoha lidem zdá,že v době internetu plného erotiky zdarma,nebude nikdo za podobné služby utrácet peníze,opak je pravdou. Toto odvětví… zábavy se velmi dynamicky rozvijí a točí se v něm milióny dolarů. Získává si příznivce na celém světě díky jednoduchému přístupu včetně mobilních telefonů,anonymitě a zejména interaktivitě mezi klientem a modelkou,které se žádný erotický film nevyrovná. Úspěšné modelky jsou svýmí fanoušky uznávány jako skutečné celebrity a rozšiřují své aktivity od prodeje spodního prádla,fotek,videí až po třeba podepsané hrníčky nebo trička. Vydělávají tím samozřejmě nemalé peníze a především pro modelky z chudších krajin jsou to odměny velmi lukrativní a lákavé,takže o přísun nových camgirls jakéhokoli vzhledu a zaměření není nouze což opět přitahuje hromadu zákazníků.

Kde začít?

1. zcela nezávislá modelka poskytující své služby na komunikátorech Skype,Yahoo,Eyeball apod.,popřípadě prostřednictvím své vlastní webové stránky. Výhodou je,že o zisk se nemusí s nikým dělit. Nevýhodou pak,že o veškeré věci jako je marketing,technická údržba,správa peněz apod. se musí starat sama

2. nezávislá modelka,vysílající na livechatových serverech jako Homecams,MFC,Streamate a dalších. Výhodou je značný přísun zákazníků,o což se svým marketingem stará server. Rovněž je vyřešeno inkasování plateb a většinou je dostupná i základní pomoc začínajícím modelkám. Nevýhodou je značná částka,kterou si server za svoje služby ukrojí z modelčiny výplaty. Nezřídka jí zůstane 30%,v lepších případech 50% toho co vydělala

3. modelka pracující pod studiovým účtem buď ze studiových prostor nebo prostor vlastních. Výhody – seriózní studio zajišťuje svým modelkám kompletní služby od výběru vhodných serverů až po třeba úpravu fotografií. Kamenné studio pak samozřejmě prostory s plným vybavením,takže modelka může ihned začít pracovat. Nevýhodou je další dělení provizí.Srážky se pohybují od 40%-50% v případě kamenného studia a 20%-30% v případě,že modelka vysílá z domu a na vlastním vybavení. Pozor! Některá studia uvádějí svou provizi 10%, ale strhávají z celkové částky ještě před odečtením % pro server,což je často víc než 20% stržených ze skutečně vydělaných peněz

Nezávislá camgirl může samozřejmě kombinovat práci na livechatových serverech,komunikátorech a na vlastní stránce podle chuti a potřeby. Studiová modelka tolik volnosti nemmívá a musí se striktně řídit podmínkami studia proto je třeba dávat bedlivý pozor co podepisujete.

Jak začít?

Troufáte-li si rozjet to na vlastni pěst,potřebujete zejména vhodný prostor s velmi dobrým internetovým připojením min. upload 300kbps. Optimálně 5Mbps a víc. Dále potřebujete PC nebo notebook minimálně s frekvencí procesoru aspoň 1Gz a RAM 1GB. Optimálně však vícejádrový procesor a 4GB RAM nebo víc. Poslední věc je webkamera s mikrofonem kde postačí běžný typ,lépe pak některý z dražších modelů Logitech nebo robotických kamer Sony,Canon. Základy angličtiny nebo němčiny minimálně v psané formě jsou nutné.K tomu samozřejmě spoustu trpělivosti a odhodlání protože peníze obvykle nespadnou z nebe,ale vyžaduje to aspoň 30h týdně za kamerou a další desítky hodin psaní emailů,vylepšování profilů a vůbec veškeré práce okolo.Jako samostatná modelka se můžete registrovat téměř na jakýkoliv livechatový server. Potřebujete většinou jenom kopii dokladu totožnosti a podepsat souhlas s vysíláním popř. podmínky serveru. Vše samozřejmě zdarma,bez závazků a vše vyřídíte online. Vydělané peníze Vám server zašle na účet nebo třeba na kartu Payoneer. Nechcete-li se dělit se serverem o těžce vydělané peníze,můžete se soustředit pouze na práci na komunikátorech jako je Skype apod.

Druhou možností je registrovat se do nějakého dobrého studia,které vše potřebné obstará za Vás a bude Vám i nadále ve vlastním zájmu nápomocno (čím víc vyděláte Vy,tím větší provize pro studio). Vybrat dobré studio ovšem není jednoduché a raději pečlivě vybírejte podle referencí než se nějakému studiu upíšete. Změny studia nebo pozdější rozhodnutí,že raději budete pracovat sama na sebe jsou totiž velmi komplikované. Dobrou volbou může taky být registrace pod nějakou nezávislou zkušenou modelku, která Vám může velmi pomoci se zviditelnit mezi ostatnima novýma modelkama tím,že o Vás napíše svým fanouškům nebo dokonce uděláte společnou show. Podle jejího postavení na chatu taky můžete odhadnout úspěšnost jejích rad. Rohodně si ale dávejte pozor na různé registrátory,jejichž jedinou pomocí je Vaše zaregistrování a následně pohodlné kasírování své provize aniž by pro Vás hnuli prstem protože z valné většiny vůbec livechatu nerozumí.

Jakkoli se jeví možnost pracovat samostatně lákavější,obvyklý scénář je takový,že modelka ve vidině velkého a snadného zisku se bez potřebných znalostí registruje na některý livechatový server.Tam zjistí, že jenom nahota nestačí, jelikož takových jsou tam tisíce, pár dnů bezradně sedí před kamerou, výdělky jsou mizivé, roste nervozita a znechucení a posledním hřebíkem do rakve její kariéry bývá nějaká netaktní poznámka o jejím vzhledu popřípadě,že by si měla koupit lepší kameru…. Končí s livechatem,cítí se podvedená s nalomeným sebevědomím a do všech internetových diskusí píše jaký je to podvod a že tam žádné peníze vydělat nejde. Existují sice výjimky,které září kde vstoupí, ale těch je žalostně málo.

Z tohoto pohledu se jeví druhá možnost – začít s pomocí studia nebo zkušené modelky – mnohem schůdnější. I když se o provizi modelka musí dělit,vždy bude lepší mít např. 50% z něčeho než 100% z ničeho. Doby,kdy vysílalo pár modelek a na každou novou zákazníci dychtivě čekali jsou nenávratně pryč a prosadit se mezi každodenním přívalem stovek a tisíců nových tváří vyžaduje určitou znalost trhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...