Livechatforumlogo

Top Rated

Čeští klienti: jak si ochránit své soukromí při vysílání doma?

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

videostudioObraz vaší kamery je tak reálný, že by si spousta klientů chtěla sáhnout na živo a nemálo z nich se o to pokusí. Hlídejte si, komu co říkáte, ideálně neříkejte nikomu nic. Nikdy si nemůžete být jisté, kdo sedí „na druhém konci drátu“.

Logicky největší nebezpečí představují pro modelky z České republiky čeští klienti. Můžete je potkat na chatech, kde se komunikuje česky, ale i tam, kde Českou republiku blokujete – jsou to Češi žijící v zahraničí i ajťáci, kteří si umí změnit místo, odkud je internetový svět „vidí“.

Vysíláte-li ze studia, neexistuje způsob, jak se schovat. Stálí klienti chatů vědí, ve kterém městě studio je, někteří vědí kvůli nediskrétnosti vašich kolegyň mnohem víc.

Vysílám z ČR, ale vím to jen já…

Pokud ale pracujete z domu, je jen velmi těžké zjistit, odkud jste. Kromě informací, které klientům sdělujete, si musíte hlídat i ostatní věci. Nepouštějte si lokální rádia, ideálně vůbec ne ta z České republiky. Místo toho můžete zvolit některé z internetových rádií. Stejně tak některý nábytek je dostupný pouze v tuzemsku, proto je dobré ukázat co nejméně – můžete vytvořit záběr pouze na pohovku, postel, křeslo… Zdi zkuste zakrýt látkou nebo střídejte plakáty, což poslouží i pro oživení vaší show, i zajímavá brava nebo tapeta se časem okouká. V neposlední řadě můžete s klienty komunikovat jen anglicky nebo německy, případně je můžete zmást použitím jiného jazyka, jako příklad třeba rusky. Konverzaci v ruštině povedete s klienty z dalších zemí, čímž si rozšíříte počet návštěvníků. Vaše znalost jazyka by ale měla být na výborné úrovni, psát i mluvit jím musíte umět plynně. Jestli máte mezery, Google translator nebo jiné slovníky vám nepomůžou a hrozí, že vás rodilí mluvčí odhalí před ostatními.

Zamilovaný klient: konec kariéry?

Spousta klientů chatů má tendenci se do modelek zamilovat. Když je takový muž bohatý, máte velmi snadný a velký výdělek. Předem si ale stanovte limity, za které nepůjdete (například, že mu řeknete své pravé jméno, ale příjmení už ne). Nezapomínejte, že vám může zničit celou kariéru – naštvaný ostatním prozradí osobní informace nebo vás nahlásí správcům daného chatu, kteří vaše chování mohou vyhodnotit jako porušení pravidel a kromě zablokování účtu vám hrozí i velké pokuty.

Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...