Livechatforumlogo

Top Rated

Ako si vytvoriť výhovorku pre svoju prácu

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Potrebuješ alibi? Nauč sa, ako si jedno vytvoriť

Sú ľudia, ktorí vás za to, že robíte camgirl, môžu súdiť. Alebo ľudia, ktorým by sa to jednoducho nepáčilo. Ak stále patríš medzi ľudí, ktorí sa musia vyhovárať, tento článok je pre teba.

Výhovorku asi potrebuješ ak máš malé deti. Toto je pravdepodobne najbežnejšia vec, kedy sa človek musí vyhovoriť. Keď máš 7 ročnú dcéru, veľmi ťažko jej vysvetlíš, ako pracuješ, nakoľko by to nemusela pochopiť a už vôbec nie jej kamarátky.

Veľmi dobre meno by si si teda neurobila. Takže zatajiť prácu na erotických livechatoch bude zjavne výhodné pre obe strany. Taktiež by si to mala zatajovať pred rodičmi jej kamarátiek, učiteľmi, riaditeľmi a podobne. Hlavne ak by to mohlo ovplyvniť budúcnosť tvojho dieťaťa.

Priveľmi kresťansky založená rodina tiež asi nebude z tvojej práce nadšená. Predstav si, čo by sa asi mohlo stať, ak by sa tvoji rodičia dozvedeli, že robíš to čo robíš. Hneď by ťa obvinili z neprijateľného správania a odcudzili ťa. Alebo minimálne hnali do kostola oľutovať svoje hriechy. Ani  jeden scénár neznie lákavo 🙁

sex is a sin

Takže ako si vymyslieť dobrú výhovorku? Tvoja vymyslená práca by mala byť:

Nudná
Hocijaká nudná práca, aká ťa napadne, tak tú môžeš použiť. Čím viac sa ľudia pýtajú tým ťažšie je odpovedať a často sa stáva, že sa nakoniec človek zamotá do vlastných lží. Ak nájdeš niečo, čo každý pozná a je to stále o tom istom, nikoho to nebude veľmi trápiť.

Práca, s ktorou si stotožnená
Mala by si byť schopná diskutovať o tom pár minút bez akýchkoľvek pochybností a neznalostí o tvojom zamestnaní. Aj keď to nemusí byť práve najzaujímavejšia práca, ľudia sa možno niečo predsa len spýtajú. Je dobre mať v hlave predom pripravený scenár, aby ťa nič nezaskočilo. Ak si dokonca v tom odbore vyučená, môže to len pomôcť.

Flexibilná
Vaša práca by mala vynikať množstvom voľného času a možnosti pracovať z domu. Nechceš predsa, aby bolo niekomu podozrivé, že tráviš toľko času doma.

Potenciálne lukratívna
Ako každá z nás vie, pracovať ako cam girl sa vypláca a zarobíte si pritom dosť peňazí. Na to, aby ste obhájili prepych, ktorý máte, musíte si vymyslieť prácu, ktorá ovplýva vyšším platom. Tak vás nikto nebude upodozrievať.

Pár kreatívnych nápadov ako  vycúvať od témy erotických livechatov:

Copywriting-copywriterka či redaktorka
Ak si dobrá v písaní, byť copywriterkou je dobrou výhovorkou. V tejto práci píšeš články o tých najrôznejších témach, ktoré prichádzajú nepravidelne. Veľmi sa tomuto zamestnaniu podobá práca redaktorky.

Web Development-web developer
Ak vieš niečo o programovaní a kodovaní, je to pre teba to pravé. Taktiež by bolo vhodné, ak by si ovládala aj historiu počítača a programovania samotného. Problém iba nastáva, ak sa stretnete s luďmi, ktorí v tejto oblasti pracujú. Veľmi radi o tom totiž rozprávajú.

Tech Support-technická podpora
Ak sa vyznáš v technologiách, je to ono. Mala by si si o tom ale veľa načítať. Mať prehľad sa vypláca. Veľa mužov sa do toho vyzná tiež a mohol by sa ťa niečo zákerné spýtať.

Marketing Consultant- konzultant marketingu
Toto zamestnanie je trocha už špecializované, avšak nič čo by si nezvládla. Hlavne ak vieš čo to o marketingu, minimálne základy

Online Transcription-online prepis
Veľké plus je, že nesmieš rozprávať o dátach, ktoré prepisuješ a spracuvávaš.

Každá práca z vyššie uvedených ti umožňuje  pracovať kedykoľvek, zarába to a aj zlepšuje tvoje zručnosti. Vyber si jednu alebo príď ešte s niečím lepším.

Pre tie čo musia klamať: Chápeme a rešpektujeme vás 😉

V ideálnej spoločnosti by nebolo žiadne odsudzovanie za prácu, ktorú vykonávate. Každá práca je predsa dôležitá. Mali by sme sa všetci naučiť rešpektovať ostatných. Bohužiaľ to tak nie je, preto chápeme tie z vás, ktoré sa k svojej práci na livechatoch priznať jednoducho nemôžu. Dúfame, že vám preto naše rady pomohli

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...