Livechatforumlogo

Top Rated

8 tipů, jak povzbudit své klienty v čase karantény COVID-19

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Nejsou to nyní nejlehčí časy a mnohdy jsou to právě klienti, kteří za vámi na livechatu přijdou „si popovídat“. Nebýt chvíli sami a v tuto dobu víc než kdy jindy hledají rozptýlení a pozornost blízké osoby. A i když jste jen „online“ – můžete nyní být takovou osobou právě vy.

 

Přinášíme vám 14 malých, obyčejných tipů, jak přinést do života klienta milé slovo, nádech domova a bezpečí.

 

Soukromé zprávy: zvažte, jestli nestojí za to každému milému klientovi napsat po skončení livechatu soukromou zprávu. Krátkou, milou, s poděkováním.

TIP: Nic vám nebrání napsat si nějakou univerzální a překopírovat ji. Osobní s návazností na to, co jste spolu dělali, je ovšem lepší!
Dejte klientům vědět i mimo livechat, že na ně myslíte.

 

Dejte prostor pro obavy: Chceme se bavit, ale tady je nyní prostor i pro obavy z neznámého. Dejte i tomu prostor. Obavy jsou normální, ale třeba právě to, že nyní trávíte večery takto „spolu“, vás ochrání.

 

Změňte prostředí: Možná je čas udělat každý den vysílání z jiného místa svého studia, měnit úhly, místnosti. Když vám klienti budou blíž, budou u vás „víc doma“, budou se rádi vracet. Budou se u vás cítit jako doma.

 

Uklízejte: Začleňte do free chatu běžné činnosti. Úklid, přebírání šatníku, třídění kosmetiky, ale třeba i pouhé leštění lodiček a botiček všeho druhu uspokojí mnohé a tokeny se pohrnou! Je čas dělat nové věci!

 

Co je lepší? Vymýšlejte hry!: Erotické hračky nesmí zahálet, ale když zahálí, vymýšlejte s nimi „free hry“. Třeba soutěž, která je lepší, ať klienti hlasují! Dildo černé, nebo tělové? Který vibrátor je lepší, vybírejte pánové…

 

Vařte: Možná je čas uvolnit pravidla livechatu a vzít klienta do kuchyně. Jídlo v tento čas řešíme všichni a přivést se na jiné myšlenky povídáním o jídle – to je klasika. Nechte klienty nakouknout do hrnce… 😊

 

Mobilní vysílání: Čím blíž, tím líp. Kde to je možné, zkuste vysílání přes mobil a začleňte vysílání do běžného denního režimu. Někteří klienti milují, když vám jsou tak moc natěsno a nešetří štědrostí.

 

Přehlídka spodního prádla: Možná je také čas přebrat svůj šuplík se spodním prádlem. Které prádlo je lepší? Které na sebe? (privátní chat), rozvlňte na svých vlnách diskuzi o erotickém prádle.

 

Ptejte se, povídejte si, odpovídejte. Slova jsou nyní víc než kdy předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...