Livechatforumlogo

Top Rated

10 užitečných tipů pro webkamerovou modelku

/ Napsat komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Těchto deset rad vám pomůže, abyste udělaly vaši web show kreativní, zábavnou pro klienty a měla pod kontrolou své příjmy – snadno a zábavně.

1. Oblékněte se, abyste ohromila, a vytvořte krásný pracovní prostor. Klienti chtějí vidět reprezentativní modelku v nádherném a dobře osvětleném prostředí. Vypadat dobře znamená také dobře se cítit, a když se při práci cítíte dobře, stejně tak se budou cítit vaši klienti.

2. Úsměv je tak jednoduchý a mnoho live chatových modelek na něj zapomíná. Sexy vyzývavý úsměv ušel dlouhou cestu ve světě live chatů.

3. Bavte se při vysílání! Užívejte si sama sebe. Jasně, že zážitky vedou nakonec k vydělávání peněz. Ale když VY se bavíte a užíváte si, co děláte, stejné to bude mít klient.
4. Pravidelně obměňujte věci. Nějaké nové oblečení, účesy, různé sady spodního prádla a líčení jsou dobré nástroje pro live chatovou modelku, aby udržela klienty vzrušené a vracející se pro víc!

5. Propagujte své služby. Dávejte klientům vědět, kdy budete k dispozici a co nabízíte. Jestli máte možnost HD nastavení, můžete se dívat na klientovu kameru (cam-to-cam) nebo pustit zvuk v soukromé show, nezapomeňte to svým klientům dát vědět.

6. Mějte hračky po ruce. Klienti milují náznak toho, „co se bude dít dál“. Mějte své hračky v záběru a připravené k použití, takže muži budou mít přehled o tom, co můžete použít při soukromé show.

7. Udělejte to osobní. Mějte přehled o stálých klientech, zdravte je použitím jejich přezdívky, připomeňte jim, kolik zábavy si s vámi naposledy užili. Zapamatovat si, kdo klient je a co má rád je základ pro úspěšnou webkamerovou modelku.

8. Buďte trpělivá a slušná. Na hodně chatech máte možnost „vykopnout“ nebo „zablokovat“ obtěžující klienty. Raději tuto možnost využijte, než abyste byla hrubá nebo nepříjemná.


9. Zůstaňte v bezpečí. Toto je práce, ve které byste za žádných okolností neměla odhalit žádné důvěrné nebo osobní informace o vás nebo místě, kde jste.

10. Najděte nejlepší chat k práci. Najít nejlepší místo na internetu pro VÁS jako live chatovou modelku je velmi důležité. Dobře se informujte o bezpečnosti a financích, když se rozhodujete, kde pracovat.

– Lisa M.
Zdroj: http://webcammodelsworkonline.com/adult-work/webcam-model-advice10-handy-tips/
– Hannah

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

0

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****0
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...