Livechatforumlogo

Top Rated

10 důvodů, proč se nestat „camgirl“

/ 1 komentář / Sdílet na Facebook / Sdílet na Twitter

Lidé rádi mluví o tom, jaké jsou výhody práce na livechatu a nejraději to dělají zejména tehdy, když se snaží nadchnout pro práci nové modelky, které se zaregistrují na jejich výhodně vyhlížejícím odkazu. Ano, my všichni dostáváme rádi zaplaceno. Pojďme si ale představit i negativa. Tento článek nebude o tom, jak moc lituji volby života camgirl, jen to není pro každého. Může nebo nemusí to být to pravé pro vás, čili se pojďme podívat, zda po přečtení následujícího postu budete po džobu camgirl stále toužit.

Zápory livechatu

 

1. Každé představení, které na livechatu uděláte, má potenciál skončit i na jiných webech, a to napořád.

 Pokud nejste s touto realitou smířeni, pravděpodobně byste se měli poohlédnout po jiném zdroji příjmů.

 2. Sexuální průmysl vás může negativně „ocejchovat“

 Kvůli zaběhnutým stereotypům či náboženským důvodům mnoho lidí nepochopí a nebude chtít pochopit, čím se to vlastně živíte.

 3. Cesta k úspěchu je u camgirl dlouhá, tvrdá a pomalá.

 A slovem tvrdá není myšlena žádná dvojsmyslná narážka. Livechat je opravdu tvrdá práce!

4. Sami si odvádíte daně

 Stránky, na kterých točíte, nejsou vaším zaměstnavatelem, čili za vás neodvádí daně. Jako živnostníci pravděpodobně skončíte tak, že si daně budete muset ročně odvádět státu vy sami.

5. Nikdy není záruka, že si vyděláte.

 A pokud se někdo snaží tvrdit opak, pak lže. Zjistila jsem, že to je běh na dlouhou trať; těch několik hodin denně, co sedíte na zadku a povalujete se, bude pravděbodobně patřit k nejvíce frustrujícím momentům, které jste kdy při nicnedělání zažili.

6. Ne vždy budete mít chuť pracovat.

 Jako u každé samostatně výdělečné činnosti, občas se budete muset k činnosti dokopat. Právě tehdy zjistíte, jak motivovaní jste.

7. Pokud vám přijde příliš divné bavit hosty, na které neuvidíte, tato práce pro vás opravdu není ideální.

 Některé návštěvníky na kameře během privátních chatů uvidíte, ale většina lidí má představu, že by odhalení se mohlo zničit atmosféru chatu. Občas ani nedostanete žádné indicie k tomu, co zákazník hledá a musíte proto sami vymýšlet, co zrovna předvést.

8. Lidé vás budou posuzovat na základě práce, kterou děláte, i když to neříká nic o tom, kdo jste a jaká jste.

 Nemůžete dělat na livechatu a udržovat naplňující partnerský vztah zároveň. Pokud v současné době nechodíte s někým, kdo podporuje vaši myšlenku stát se camgirl, může se hledání nového partnerá stát náročnějším, než se na první pohled zdá. To samé se týká přátel. Pokud trpíte sociální úzkostí, váš život camgirl by mohl být velmi osamělý.

9. Někteří lidé jsou prostě divní.

 A jiní zase zlí. Co se týče mých zkušeností, většina návštěvníků je milých a/nebo je celkově zábava s nimi chatovat – ale budete potřebovat hroší kůži nebo schopnost povznést se nad to, když se vás někdo bude snažit naštvat. Pokud budete brát věci příliš vážně, stane se pro vás livechat jen další stresující prací.

10. Průmysl kolem livechatů je plný lhářů a někdy je těžké určit, co je pravda a co ne.

Mám v úmyslu více poodhalit roušku webcam modelingu na tomto webu. Zejména bych vám ráda dala znalosti k tomu, abyste rozeznali podvodníky a byli schopni dělat správná rozhodnutí na vlastní pěst.

Katy


  1. Napsal: l

    Nechápu kdo píše ty články…je to strašný….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top Livechaty

Livechaty – Registrace

Anketa

Dnešní úspěšnost

4

nadprůměrný den

Zapojte se také do našeho hlasování

*0
**0
***0
****1
*****0

Časové období

dnes 3 dny 10 dnů 30 dnů 90 dnů
Nahrávání ... Nahrávání ...