Visit-X nový software

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

To můžu, ale není nutné vložit nový procesor manuálně? Přemýšlela jsem, že bych ho koupila a zašla s notbookem k technikovi, kdyby to šlo online, bylo by to samozřejmě pro mě výhodnější, ale dá se to? Děkuji za trpělivost. :D

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Na dálku Vám procesor do počítače samozřejmě nikdo nevloží. Možná nějaká služba nabízí celkový upgrade, pokud jim svůj PC pošlete. Osazení nového procesoru do starého systému není řešení a často to fyzicky ani není možné (odlišné patice), musíte přesně vědět vhodný typ.

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Omlouvám se za další ze svých negramotných dotazů, :D chtěla bych se zeptat, jestli je nutný k vysílání duo core. Kdysi jsem našla informace na stránkách Livejasminu, jaký pořídit počítač, zmiňovali se o procesoru intel duo core.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Intel core(2) duo je uz dost stará řada procesorů. Vysílat se s tím dá, ale osobně bych se díval po výkonnějších modelech. Výkony můžete orientačně porovnat zde : srovnávací tabulka procesorů

Edita
Příspěvky: 60
Registrován: stř 05. čer 2013 22:12:32

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Edita »

Děkuji za tabulku a odpověd'. Já tady nechápu souvislosti, jestli duo core nějak souvisí s vysíláním na více chatech jako třeba splitky, nebo to jde i s jednoduchým procesorem.

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Admin »

Počet jader procesoru nemá nic společného s počtem chatů, na kterých vysíláte. Splitter je něco úplně jiného

Adriana29
Příspěvky: 14
Registrován: stř 27. srp 2014 22:04:09

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od Adriana29 »

pokud chceš skutečně vydělávat, pracovat na vícero chatech, tak by bylo nejideálnější 4 jádro a aspon 6GB ramka, co se toho visitu týká, pokud ti pocítač nestíhá, tak si soft pust´ v prohlížeči, ten vytěžuje mnohem méně než klas. soft ;)

hotmercedes
Příspěvky: 12
Registrován: stř 19. lis 2014 11:43:50

Re: Visit-X nový software

Příspěvek od hotmercedes »

k čemu vlastně slouží ten VISIT-X Software.....musím ho nutně mít?děkuji

Odpovědět