Problém s vysíláním v HD

Technické vybavení potřebné k vysílání
Odpovědět
veronika
Příspěvky: 23
Registrován: sob 25. kvě 2013 3:44:22

Problém s vysíláním v HD

Příspěvek od veronika »

dobry den ...sem to nepatri...ale jsem tu nova a potrebuju se poradit...koupila jsem si novy notebook ale protože to s pc vůbec neumim nevim jak tam mam vse nastavene.....takze se mi seká obraz........notebook je uplne novy jde o typ lenovo G700/701,8GB,17.3.......kameru mam zvlasr typ:Microsoft HD720P ......ale na chatech mi to pise ze HDnemam....jedu prez visit splitter kde mam svou cam nastavenou ale stejne to zlobí....a pise ze HDnemam.....jsem bezradna...nevite někdo cim to je...nebo jak najdu technika který temto vecem rozumi?myslim primo nastaveni chatu i notobooku...?nechce se mi nekam do obchodu a vykladat jim ze delam na livechatu atd...dekuji za pomoc ....

Admin
Příspěvky: 80
Registrován: pon 19. lis 2012 20:27:31

Re: Problém s vysíláním v HD

Příspěvek od Admin »

Často je příčinou pomalé internetové připojení. Musíte splňovat určité kritéria také pro rozlišení kamery. Zkuste vysílat přímo, bez splitteru

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Problém s vysíláním v HD

Příspěvek od Sally »

Neviem, na ktorom livechate robis, ale napriklad na MFC si musis HD sama zapnut

Luca147
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 17. zář 2015 13:09:32

Re: Problém s vysíláním v HD

Příspěvek od Luca147 »

Ahoj holky, chci se zeptat jak rychlý máte internet a vysíláte v HD plynule? Zajímá mě to, na internetu jsou velice staré informace a dnes již neplatí. :( :phe

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Problém s vysíláním v HD

Příspěvek od Sally »

Ping 10ms/ Download 54,64Mbps / Upload 27,21Mbps
Testovane na
Odkaz je viditelný pouze pro registrované uživatele.
, internet mam cez kabelovu TV. Vysielam na MFC a je to vacsinou v pohode, ale ich servery su v USA, cize po ceste sa moze vyskytnut problem. Tiez sa obcas stane, ze niektory zakaznik pise, ze sa mu video trha apod. To uz je ale zalezitost na jeho strane. Niekedy idem cez VPN a tym zmenim cestu signalu (a aj svoju krajinu :lol3 )
Pre zaujimavost vysledky do USA ( San Francisco )
180ms / 39,29Mbps / 14,07Mbps

Odpovědět