Paxum

Odpovědět
Tezzy
Příspěvky: 8
Registrován: ned 19. dub 2020 9:42:28

Paxum

Příspěvek od Tezzy »

Ahoj, pred par lety jsem pracovala ve studiu. Tedka jsem se ale k chatu vratila doma na sebe a mam otazku ohledne vyplaceni penez.
Na MFC je moznost primeho prevodu na ucet od 500$. Tolik tam ale za ten tyden nemam. Musim si tim padem zalozit Paxum.
A mam otazku. Kdyz si dneska zalozim Paxum, je hnedka aktivni ? Nemusim cekat na plastovou kartu ? Muzu si hnedka z nej preposlat penize na muj ucet ? Nebo je to nevyhodne ? Poradite ? Diky Tezzy

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Paxum

Příspěvek od Sally »

Ak ti Paxum ucet schvali, mozes ho pouzivat. Respektive ho mozes pouzivat ihned po zalozeni, ale peniaze vyberat mozes az po overeni dokladov. Ak si chces preposielat peniaze na ucet, kartu ani nepotrebujes

Ako sa ti podarilo zalozit na MFC novy ucet, ked si tam mala uz studiovy?

Tezzy
Příspěvky: 8
Registrován: ned 19. dub 2020 9:42:28

Re: Paxum

Příspěvek od Tezzy »

To me vubec nenapadlo, ze by me nemuseli schvalit. Je to uz 6 let, asi me uz smazali a tim padem byla registrace bez problemu.

Leonardo
Příspěvky: 34
Registrován: pát 16. lis 2018 18:28:29

Re: Paxum

Příspěvek od Leonardo »

Nevie niekto detailnejsie info o tych zmrazenych PAXUM SEPA CARD? Mi dosiel mail, skoro ma prekotilo. Cosmo podporuju iba 2 z 5 chatov na ktorych vysielame :(. Musim rychlo poziadat o tu UnionPay kartu.

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum

Příspěvek od Emma »

Ahojte vsetci neviem ake su vase skusenosti s kartou Unionpay od Paxumu, ale ja som z nej nedokazala vybrat ani na sk a ani v okolitych krajinach, Unionpay by mala ist len v bankomatoch oznacenych ich logom. Dalsia vec co treba vediet je ze Sepa kartab umoznuje prekladat peniaze z uctu a aj naopak s kartou Union to tak nieje ak by sa vam stalo ze potrebujete vratit peniaze z karty na ucet je to mozne len tak ze kartu Union vyslovene zrusite.
Snat tirto info niekomu pomozu a ak mate ine skusenosti podelte sa :-)
Emma

Emma
Příspěvky: 45
Registrován: sob 30. čer 2018 17:09:54

Re: Paxum

Příspěvek od Emma »

Sama som si objednala Sepa kartu, uz to je mozne tak som sama zvedava

Odpovědět