Životospráva na livechatu

Vše o zkrášlování a zvyšování atraktivity
Odpovědět
SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Životospráva na livechatu

Příspěvek od SáraS »

Dotaz je jasný....
je to pro vás pohodová práce, při které lze dodržovat správnou životosprávu, nebo spíš stres a "tloustnete"...
Všimla jsem si na fóru o modelkách, kde si pánové dost stěžovali, že české modelky časem dost tloustnou z toho "jak se nehejbou"...
No... tak jak to je?
Sara

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Životospráva na livechatu

Příspěvek od SáraS »

Ostatně jak reagujete na to, když někomu připadáte "tlustá"?

Lessie
Příspěvky: 18
Registrován: pát 10. led 2020 2:46:12

Re: Životospráva na livechatu

Příspěvek od Lessie »

Nijak, predsa ma na chate dalsich xy modeliek, moze si kludne vybrat nikto mu noz pri krku nedrzi aby bol v mojom roome. 100 ludi 100 chuti, pre niekoho zas mozes mat top postavu. To iste je aj keby ti niekto povie ze si moc chuda a pre dalsieho to moze byt zas top. Vobec sa takymto niecim ani nezatazovat, ze ti niekto povie ze si tlsta. Ako zas treba nejak vyzerat jasne ale pokial to nie je ze extrem a si skor krv a mlieko tak to je v pohode si myslim.

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Životospráva na livechatu

Příspěvek od SáraS »

Lessie píše: ↑
úte 04. úno 2020 21:42:11
Nijak, predsa ma na chate dalsich xy modeliek, moze si kludne vybrat nikto mu noz pri krku nedrzi aby bol v mojom roome. 100 ludi 100 chuti, pre niekoho zas mozes mat top postavu. To iste je aj keby ti niekto povie ze si moc chuda a pre dalsieho to moze byt zas top. Vobec sa takymto niecim ani nezatazovat, ze ti niekto povie ze si tlsta. Ako zas treba nejak vyzerat jasne ale pokial to nie je ze extrem a si skor krv a mlieko tak to je v pohode si myslim.
:thumbup:

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Životospráva na livechatu

Příspěvek od Sally »

Mozes vyzerat uplne TOP a aj tak sa najde niekto, co ti napise nieco nelichotive. Je to pre niektorych forma zabavy. Nemaju peniaze, tak provokuju a chcu na seba upozornit inak. Najlepsie na nich vobec nereagovat

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Životospráva na livechatu

Příspěvek od SáraS »

Sally píše: ↑
sob 08. úno 2020 15:40:44
Mozes vyzerat uplne TOP a aj tak sa najde niekto, co ti napise nieco nelichotive. Je to pre niektorych forma zabavy. Nemaju peniaze, tak provokuju a chcu na seba upozornit inak. Najlepsie na nich vobec nereagovat
To je pravda.

Odpovědět