Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Odpovědět
SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Příspěvek od SáraS »

Zdravím děvčata,
vím, že jediné možné je důsledná kontrola - ale vzniká tu nepříjemný čas prostojů.
Jsem na vícero cz livechatech na free - přijde žádost o soukr. (navíc sexchat rovnou zákazníka pustí a ten očekává okamžitě akci), ale já v takovou chvíli ještě musím pozastavit (ukrýt se) na ostatních chatech, přičemž některé ještě navíc dávají sankce za uniklou nahotu. Zebra zase má 20 vteřinový limit, dokdy lze vzít soukromý chat, jinak vám odečítá kredity. Chápu, asi dost modelek u "soukromého" spalo...
Ale přemýšlím, jestli na to není nějaký fígl!
Zpětná kontrola, jestli je vše skryto, je taky zdlouhavá a zdržuje probíhající soukromý chat.
Leda snad - práce na více monitorů?
S.

Catty
Příspěvky: 14
Registrován: sob 30. lis 2019 0:20:50

Re: Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Příspěvek od Catty »

Zakaznik si stezuje, ze nejsi od zacatku privatu naha, nebo jak to myslis? Odecitani kreditu za pozdni prepnuti do privatu? Nikdy jsem na ceskych chatech nedelala, ale tohle mi prijde prinejmensim padle na hlavu :shock2
A kdyz nemas naladu na privat?

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Příspěvek od SáraS »

Catty píše: ↑
čtv 30. led 2020 19:21:29
Zakaznik si stezuje, ze nejsi od zacatku privatu naha, nebo jak to myslis? Odecitani kreditu za pozdni prepnuti do privatu? Nikdy jsem na ceskych chatech nedelala, ale tohle mi prijde prinejmensim padle na hlavu :shock2
A kdyz nemas naladu na privat?
Bez nálady na privát prý není dobré vůbec na chat lézt :lol3
Jako chápu, to zas jo.

Ale někdy mi přijde, že především čeští klienti chtějí zapnout pvt a abys už byla v plné akci. Pak tam jsou stížnosti typu - že ona se teprve svlíkala!!!
Máš pravdu, Catty, že zahraniční chaty (klienti) toto neřeší. To honem honem, z jalový krávy tele - je specialitka českých mužů.

Sally
Příspěvky: 217
Registrován: stř 26. pro 2012 22:05:24

Re: Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Příspěvek od Sally »

Na ceskych chatoch sluzi modelka zrejme len ako nastroj pre membrov na vyprazdnenie pytlika :wall Toto je totalny kontrast oproti velkym zahranicnym chatom, ale je pravda, ze velmi zalezi na osobnosti modelky a ako si urci pravidla v svojej miestnosti

SáraS
Příspěvky: 135
Registrován: pát 01. lis 2019 10:08:02

Re: Jak se uchránit chyby - omylem nahá na free - Cz chaty

Příspěvek od SáraS »

Sally píše: ↑
sob 08. úno 2020 15:56:35
Na ceskych chatoch sluzi modelka zrejme len ako nastroj pre membrov na vyprazdnenie pytlika :wall Toto je totalny kontrast oproti velkym zahranicnym chatom, ale je pravda, ze velmi zalezi na osobnosti modelky a ako si urci pravidla v svojej miestnosti
pravda, znám modelky, které se nikdy v životě nesvlékly (dominy) a pussy žádosti nemilosrdně vykazují - a jsou úspěšné.
Na cz/sk chatech s tímto přístupem skoro není šance.
:angry5 Přitom submisivních mužů tu je dost.

Odpovědět